خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر

خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری

نوار آبیاری بغل دوخت با ضخامت های مختلف دیواره، انواع مختلف قطره چکان از نظر میزان آبدهی و فواصل مختلف طراحی و تولید می گردند. خرید آنلاین نوار تیپ در بوشهر

از جمله محاسن این نوع نوار آبیاری نسبت به سایر نوارهای آبیاری  

 • داشتن ضریب تغییرات پائین.
 • امکان افزایش طول نوار آبیاری در ردیف های کشت.
 •  یکنواختی آبدهی در طول مسیر می باشد.

قیمت بصورت کلاف ارائه شده است و هر کلاف 10 – 20 – 30 سانتی 1000 متر، واقعی می باشد.

قیمت نوار آبیاری قطره ای

فروش نوار تیپ بوشهر

نوار تیپ بغل دوخت یا نوار آبیاری یکی از ابزاری است که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شاید عمده ترین دلیل محبوبیت نوار آبیاری بین کشاورزان قیمت مناسب و اقتصادی بودن آن است. خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر

نوار آبیاری معمولا برای کشت گیاهان ردیفی و فصلی استفاده میشود و  برای کشت محصولاتی که بیش از یکسال نیاز به رشد دارند توصه نمی شود. از آنجایی که این محصول ظریف هست و امکان پاره شدن آن وجود دارد ،کارخانه های سازنده تنها ضمانت یک فصل زراعی را میکنند.

در واقع میتوان گفت نوار تیپ ها یکبار مصرف هستند. بعد از تمام شدن کشت شما می توانید نوار را بعنوان ضایعات به کارخانه های سازنده بفروشید .

کارخانه ها، نوار ها را بصورت کیلویی از کشاورزان خریداری می کنند و برای بازیافت و تولید مجدد از ضایعات کمک می گیرند خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر

البته برای تولید محصولات درجه دو استفاده می گرددند زیرا امر تولید نوارتیپ کاری بس ظریف است و فقط با مواد اولیه بایستس انجام پذبرد .

نوار تیپ درز دار ، نوار هایی که دوخته شده هستند و آب از لا به لای درز ها بیرون می آید. این درز ها در فواصل مشخص شده ای ، مثلا هر 20 سانت قرار دارند و کمک میکنند تا آب بیرون بیاید.

چه محصولاتی با نوار تیپ کاشته می شوند؟

عموما محصولات فصلی و ردیفی با نوار تیپ کشت می شوند. محصولاتی که بعد از 3 الی 6 ماه به رشد حداکثر می رسند و وقت برداشت آنها می شود.

گیاهانی مثل : کلم ، کاهو ، فلفل ، گوجه فرنگی ، سیب زمینی ، ذرت ، گندم ، آفتاب گردان ، بامیه کدو و از این قبیل گیاهان

نوار تیپ

خرید آنلاین نوار تیپ در بوشهر

ویژگی ها و مزایای کلی نوار تیپ

 • امکان استفاده در زمین های با سطح نامطلوب یا شیب دار
 • حمل و نقل آسان آنها
 • نصب بسیار راحت خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر
 • اتصالات ساده و ارزان پلیمری پلی اتیلن
 • جنس پلیمر مناسب و مقاوم به پوسیدگی در برابر نور ماورا بنفش خورشید
 • مقاومت در برابر سموم کشاورزی
 • امکان پهن کردن مکانیزه نمودن توسط تراکتور
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • جلوگیری از رشد علف هرز در مزارع
 • کارکرد در فشار های پایین و تقسیم مساوی آب در سطح زمین

 • صرفه جویی در مصرف آب و بالا بردن بهره وری زمین. نوار تیپ با آبیاری متمرکز گیاهان موجوب نزدیک شدن آب به ریشه گیاه شده و از این طریق با کمترین هدر رفت، آب به ریشه گیاه رسیده و آن را سیراب می نماید. در این روش تبخیر آب در کمترین میزان خود خواهد بود. خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر

 • نصب و برداشتن این نوار ها بسیار ساده بوده و در کمترین زمان و به راحتی قابل جمع شدن و نصب دوباره هستند.
 • نصب آن ها به نیروی متخصص فنی نیازمند نیست و به سیستم های پیشرفته تصفیه و پمپاژ نیاز ندارند.
 • با آب رسانی دقیق به خود گیاهان، نوار تیپ از رشد علف هرز در مزارع جلوگیری می کند.
 • از نوار آبیاری می توان برای رساندن کود و سموم شیمیایی به ریشه گیاهان استفاده کرد. بدین ترتیب هزینه سمپاشی نیز از بین می رود.
 • با صرفه جویی در مصرف آب و همچنین کار کردن با فشار پایین آب، می توانید سطح زیر کشت محصول را افزایش داده و بدین ترتیب با کمترین هزینه محصول بیشتری برداشت کنید. خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر
 • با توجه به جنس پلیمری این نوار ها، جلبک و رسوبات معدنی به دیواره داخلی آن ها نمی چسبد و بدین ترتیب نوار ها و همچنین خروجی های قطره چکان مسدود نشده و طول عمر نوار تیپ افزایش می یابد.

قیمت هر رول نوار تیپ


کاتالوگ نوار تیپ آبیاری

با وجود نوسانات قیمتی که در بازار وجود دارد، این دسته از محصولات نیز درگیر همین نوسانات هستند و تغییرات دائمی دارند.

با این وجود شما می‌توانید در لوله آنلاین درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان شرکت اترک دریپ با شما تماس گرفته و قیمت روز بازار را به شما اعلام کنند.

خرید آنلاین نوار تیپ در

اگر به دنبال خرید نوار تیپ روی سطح زمین، نوار درزدار و پلاک دار هستید، بهترین کیفیت را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی اترک دریپ تهیه نمایید.

برای خرید می توانید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کرده و ضمن دریافت مشاوره درباره نوار تیپ یا محصولات دیگر، یک خرید مطمئن را با قیمت مناسب و کاملا به صرفه تجربه کنید.

قیمت نوار تیپ پلاک دار


نوار تیپ کشاورز

اگر می‌خواهید در یک منطقه کوچک آبیاری قطره ای انجام دهید ، از آبیاری قطره‌ای میکرو اسپری استفاده کنید. میکرو اسپری برای درختان و گیاهانی مناسب است که ریشه آن‌ها بسیار بزرگ است.

برای آبیاری قطره‌ای زیرسطحی، نیز یک نوار آبیاری زیر خاک و ریشه گیاه دفن می‌کنند که کار آبیاری را انجام می‌دهد. این روش، برای جاهایی که منابع آب محدود بوده و قصد دارند یک ردیف محصول را آبیاری کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای دانستن اینکه چه نوع سیستم آبیاری قطره‌ای را انتخاب کنید، بایستی شرایط خاک، آب، محصول و… را در نظر بگیرید. خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر

پمپ و شیرآلات در سیستم آبیاری قطره ای به صورت دستی یا خودکار کار می‌کنند. داشتن فیلتر در سیستم آبیاری قطره‌ای اهمیت زیادی دارد،

اغلب دستگاه‌های آبیاری قطره‌ای در قسمت نوار تیپ ، دارای فیلتر بوده که ذرات کوچک جلوی عبور جریان آب را نگیرند. نوار تیپ کشاورز

برخی از سیستم‌های آبیاری قطره‌ای نیز بدون فیلتر هستند. چرا که آب ورودی به آن‌ها آب آشامیدنی و تصفیه شده است.
البته در نظر داشته باشید ضمانت این تجهیزات، صرفا بر اساس فیلتر آن‌ ها است.

بنابراین توصیه می‌کنیم از سیستم آبیاری قطره‌ای دارای فیلتر استفاده کنید. استفاده بهینه از آبیاری قطره‌ای می‌تواند تا حد زیادی از مصرف آب جلوگیری کرده و آن را بهینه کند. چرا که آب دقیقا به ریشه می‌ریزد.


بهترین نوار تیپ آبیاری

نوارهای تیپ باید به صورت دوره‌ای از روی زمین جمع آوری شود که سطح آن با خار و خاشاک پوشانده نشود.

چرا که ممکن است با وجود خاک روی نوار، گیاه روی آن رشد کند و ریشه آن باعث اتصال نوار تیپ به زمین شود.

از طرفی در صورتی که نوار تیپ را در عمق خاک دفن می‌کنید، بایستی در نظر داشته باشید که از آسیب جوندگان و موجودات زیرخاکی در امان بماند.

قبل از استفاده از نوار تیپ از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید، چرا که بعد از توسعه آن در سطح مزرعه یا باغ، امکان رفع عیب وجود ندارد و به سختی امکان پذیر است. بعد از پایان هر فصل، نوارها بایستی از سطح مزرعه جمع آوری شوند که برای کاشت در فصل بعد به مشکل برنخورند. خرید اینترنتی نوار تیپ آبیاری در بوشهر

نوارها بایستی در راستای شیب مزرعه و همسو با باد باشند. همچنین فاصله تیپ‌ها باید یکسان و به اندازه باشد که با باد جابه‌جا نشوند و به قسمت زیرین لوله رود.

علاوه بر اینکه کودهای محلول بایستی به طور یکنواخت در مزارع تزریق و پخش شود، به این ترتیب ادوات کشاورزی نیز راحت‌تر در بین ردیف‌ها حرکت می‌کنند.

خوبی آبیاری قطره‌ای نواری این است که هدر رفتن آب با خیس شدن اضافی برگ‌ها به حداقل رسیده و از سوختگی برگ‌ها جلوگیری می‌شود. کلاف نوارهای تیپ را در فاصله 50 سانتی متری از سطح زمین نگه دارید. نوارها نباید روی زمین کشیده یا با ابزار تیز برخورد کنند.