قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد آبـرسانی

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

قیمت لوله 32 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد یا 32 میلیمتر 1 اینچ / فروش لوله پلی اتیلن مخـصـوص آبیاری قطره ای و کشاورزی درجه 1 و درجه 2 و هـمچنین نوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت مناســـب و کیفیت بسیار خوب عرضه مــی گردد.

کارخانه لوله پلی اتیلن 32 اترک پایپ با سابقه درخشـان در تــولیـد لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی ، امـروزه تــوانـسته در سایـه هـمت و تلاش , کوشـش متخـصصین ایرانی، شرکتی کاملاً شـناخته شده را در صنعت لوله پلی اتیلن سایز 32 کشور را کســـب نمایـد.

نوع لوله کاربـرد
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن آبـرسانی، گازرسانی پوشـش محافظ کابل های بـرق و…
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ آهنی گازرسانی
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ فــاضلاب لوله کشی فــاضلاب
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ فولادی انتــقال سیالات خاص
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلیکا فــاضلاب و…

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

قیمت لوله پلی اتیلن 32,قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامردلوله پلی اتیلن 32 مزایای زیادی دارد که وجود آنها باعث شده است استفــاده از این لوله به شدت مورد تــوجه قـرار بگیرد. در هـمــین راستا در این مقاله به بـررسی بیشـتر ویژگی های لوله پلی اتیلن سایز 32 میلیمتر 1 اینچ مــی‌پردازیم.

لوله پلی اتیلن چیست؟

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

کاربـرد لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی لامرد

لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر از طیف کاربـرد وسیعی بـرخوردار است که مــی تــوان به استفــاده آن در آبـرسانی شهری و روستایـی، فضای ســـبز و گلخانه ها راه اندازی انواع سیستم های آبیاری تحـت فشـار، آبیاری به صـورت زیر سـطحی اشـاه نمود.اشـاره به کاربـردهای دیگر:

یکی از انواع لوله های پلی اتیلن پرکاربـرد در صنعت آب و فــاضلاب، لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ است. قیمت لوله پلی اتیلن 32,قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرداین دسته از لوله ها نیز مانند سایر انواع لوله پلیمـری، از گرانول های پلی اتیلن مـرغوب با گریـد PE100 و PE80 تهیـه مــی‌گردند. لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ ، انعطاف پـذیر و بادوام مــی‌باشد و در شبکه انتــقال آب و فــاضلاب به کار بـرده مــی‌شود.

نوع کیفیت
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن PE40  متــوسـط
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن PE60 متــوسـط
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن PE80 خوب
لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن PE100 عالی

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

کاربـردهای دیگر لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ عبارت اند از:

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

 • نصب در شبکه های آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی کشاورزی
 • انتــقال فــاضلاب
 • جمع آوری آب‌های سـطحی معابـر
 • پوشـش محافظ کابل های بـرق
 • انتــقال گاز و انتــقال مواد شیمــیایـی

از کاربـردهای دیگر این لوله ها مــی تــوان به مواردی نظیر نصب در خطوط گازی، روکش کابل بـرق و لوله های معدن اشـاره نمود. خریـد لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ تحـت تأثیر وزن لوله و ابعاد آن مــی باشد.

مشخـصات فنی لوله 32 پلی اتیلن لامرد

لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ دارای دیواره صاف و یکـنواختی است، بنابـراین دچار رسوب گرفــتگی نمــی‌شود و دیواره داخلی لوله در اثر عبـور سیالات از درون لوله در حالت فشـار معـمولی و فشـار زیاد، سایـیـده نمــی شود.قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ ترک خوردگی و شکست در لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ اتفــاق نمــی‌افــتد. این دسته از لوله پلی اتیلن در بـرابـر محیط‌های اسیـدی مقاوم هستند؛ به هـمــین دلیل اگر در خاک‌هایـی که دارای اسیـدیته است و یا شوری بالا دارند نصب گردد، هیچ اختلالی در عـملکرد آن رخ نمــی‌دهد.

کاربـرد لوله پلی اتیلن سایز 32 در آبیاری معـمولی و انتــقال آب انواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای،سیستم‌های آبیاری تحـت فشـار،سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت،لینیر و رول لاین است.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

روش اتصال لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی لامرد

روش اتصال لوله‌‌های پلی اتیلن آبیاری و آبـرسانی 32 کشاورزی غالــبا به‌وسیله اتصالات پیچی مــی‌باشد که الــبـته مــی‌تــوان از روش جوش لــب به لــب (Butt Fusion) نیز استفــاده نمود.اتصال لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ در طول‌های متفــاوت به راحـتی و با استفــاده از روش‌های مـرسوم انجام پـذیر است. معـمولاً دو سر لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ را به روش جوش لــب به لــب به یکدیگر متصل مــی‌کـنند. در مواردی که نیاز باشد مــی تــوان از اتصالات پلی اتیلنی بـرای متصل کردن دو لوله استفــاده نمود.

قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر 1 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

نصب لوله پلی اتیلن کشـاوری 32 لامرد

لوله پلی اتیلن کشاورزی نصب بسیار آسان و راحـتی دارد.این لوله اتصالات خیلی متنوعی دارد (به طور مثال اتصالات رزوه ای که نیاز به هیچگونه ابزارآلاتی درون آن نیست)در این روش سفــت کردن یک رزوه مهـم است و اتصالات به آن وصل مــی گردد.قیمت لوله پلی اتیلن 32اگر زمــین کشاورزی که خطوط لوله در آن تعبیـه شده باشد، اجاره ای باشد، و نیاز داشـته باشد که چند سال دیگر این لوله از آن زمــین جمع آوری شود، این لوله بهترین انتخاب است.در این حالت به راحـتی مــی تــوان لوله و اتصالات را در نقطـه ای دیگر و زمــین دیگری نصب نمود.

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن

روش های نصب لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی لامرد

نصب لوله کشاورزی به دو صـورت شکل مــی گیرد.جوش لــب به لــب پلی اتیلنی (لوله های 165 تا 32 میلیمتر 1 اینچ)اتصالات رزوه ای  1 اینچ) استفــاده مــی شود.اتصالات پیچ و مهره ای (رینگ و فلنج نیز بـرای لوله های سایز بالا).

نوع لوله روش نصب
لوله های 165 تا 32 میلیمتر جوش لــب به لــب
لوله پلی ایتلن 32 میلیمتر 1 اینچ رزوه ای

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

ساخت سیستم‌های آبیاری وسیع با لوله 32 در زمــین های کشاورزی با استفــاده از اتصالات پلی اتیلن مانند شیر های انشعاب که در انتها بـرای نصب نوار تیپ یا لوله‌های 32 میلیمتر 1 اینچ قطره‌چکان دار ( دریپر دار ) در آبیاری رول لاین که به شکل خطی کشـت انجام مــی‌گردد.قیمت لوله پلی اتیلن 32,قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد با استفــاده از کمـربندهای انشعاب ، لوله رایزر و آبفشـان مــی‌تــوان سیستم آبیاری بارانی و سنتر پیوت را راه اندازی کرد و مــی‌تــوان با استفــاده از لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ PE100 در عـمق خاک و انشعاب‌گیر با استفــاده از لوله‌ لودن و نصب قطره‌چکان ،سیستم آبیاری قطره‌ای را احداث کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

جهت سفــارش مــی تــونیـد از شماره تلفن های / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشـناسان فروش شرکت در ارتباط باشیـد.

عوامل تاثیرگــذار بـر قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله کشاورزی سایز 32 بـر اساس روش های مختلفی تعیـین مــی‌شود و هر کدام تاثیر متفــاوتی را روی نرخ این محصـول پلیمـری مــی‌گــذارند و در نتیجه قیمت انواع لوله در کارخانه‌ها متفــاوت اعلام مــی‌گردد .این تفــاوت دلایل مختلفی دارد که در ادامه درباره‌ی آن صحبـت مــی‌کـنیم. شـایـد شما نیز از وجود تفــاوت مــیان قیمت لوله با بـرند های متفــاوت خیلی تعجب کـنیـد!

عامل رابطـه
نوع مواد اولیـه لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن مواد بهتر، قیمت بیشـتر
ضخامت لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن ضخامت بیشـتر، قیمت بالاتر
فشـار کاری لوله 32 میلیمتر 1 اینچ پلی اتیلن تحمل فشـار بیشـتر، قیمت بیشـتر

 

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

1.جنـس مواد اولیـه لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی لامرد

اگر در مـراحل تــولیـد لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر از ترکیب درستی از مواد استفــاده نشود، خروجی کار استاندارد لازم بـرای استفــاده را نخواهد داشـت. بنابـراین محصـول از لحاظ کیفیت مناســـب نخواهد بـود و قیمت آن نیز متاثر خواهد بـود.

قیمت لوله پلی اتیلن 1 32

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

ترکیب لوله‌ها گاهی بسته به نوع لوله و کاربـرد آن ضایعاتی نیز اضافه شده که مقدار درصد این ضایعات و مــیزان خالصی مواد اولیـه و نوع گریـد دو عامل اصلی در تعیـین قیمت لوله پلی‌اتیلن هستند‌. یعنی به عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شده کمتر گردد و یا مواد با خلوص کمتر استفــاده شود، قیمت لوله ارزان تر مــی‌شود و بلعکس!

مواد اولیـه لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی : پلیمـرهای PE، مواد اولیـه‌ای هستند و در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن به کار بـرده مــی شوند. پلیمـرها که بـرخی ساده و بـرخی پیچیـده بـوده دارای گریـدهای مختلفی شـامل: PE 80، PE63، PE40 و PE100 هستند.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

کاربـرد نوار تیپ قطره ای تیپ

قیمت لوله 32 پلی اتیلن

2. مــیزان ضخامت لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی

از آنجایـی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن بـرحســـب وزن آن‌ محاســـبه مــی‌شود، ضخامت لوله‌ها بـر قیمت تأثیرگــذار است.هر چه سنگین تر باشد هـم ملاک بـر بهتر بـودن لوله نیست اشـتباه نکـنیـد.

3. مــیزان فشـار متحملِ لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی

بستگی به نوع و کاربـرد بار فشـار مختلفی را لوله تحمل مــی‌کـند که بـر وزن و ضخامت آن‌ تأثیر مــی‌گــذارد ، در نتیجه از عوامل تعیـین کـننده قیمت لوله به صـورت غیرمستــقیم است. به صـورتی که هر چقدر لوله فشـار بالاتری را تحمل کـند، با تــوجه به این‌که وزن بالاتری بایـد داشـته باشد، گران‌تر خواهد بـود.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

به دلیل استفــاده از لوله 32 میلیمتر در انواع روش های آبیاری، این لوله‌ها بایـد فشـار های داخلی بالایـی داشـته باشـند.

روش نصب نوار تیپ قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

4.بـرند لوله پلی اتیلن 32

با این که بـرند صرفــا فقط یک نام بیش نیست بخاطر محبـوبیت یک بـرند، خریـداران زیادتر را جذب مــی‌کـند و قیمت لوله متاسفــانه بالاتر از حد معـمول خواهد بـود.

بـرای مثال: کشاورزی که سال قبل از یک شرکت لوله خریـداری کرده باشد و از لوله ها راضی باشد ، در حالت عادی حاظر است بخاطر این که ریسک نکـند، امسال نیز هـمان بـرند لوله را با کمــی گرانتر از سایر، خریـداری نمایـد.!

قیمت لوله 32 پلی اتیلن

کارهایـی که در آبیاری قطره ای نبایـد انجام داد

 

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

قیمت لوله پلی اتیلن 32

و اتصالات جوشی پلی اتیلن که مــی‌تــوانیـد اتصالات مورد نیاز خود را متناســـب با طرح خود از شرکت اترک دریپ با مناســـب‌ترین قیمت تهیـه نمایـیـد.

مزایای لوله پلی اتیلن سایز 32 لامرد

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

 1. اجرای بسیار سریع و آسان
 2. مقاوم در بـرابـر اشعه ماوراء بنفش است
 3. بهترین انتخاب بـرای کشـت‌های فصلی
 4. مناســـب بـرای هـمه نوع شرایط جوی
 5. قیمت مناســـب و مـرقوم به صرفه آن
 6. طول عـمـر طولانی
 7. کمترین فضای لازم بـرای نگهداری در انبار
 8. مقاوم در بـرابـر کشـش و ضربه

از مزایای مهـم و قابل تــوجه لوله پلی اتیلن 32 مــی‌تــوان به مقاومت مکانیکی بسیار خوب آن علی‌رغم دانـسیته پایـین اشـاره کرد.

قیمت لوله 32 پلی اتیلن

علاوه بـر آن

 1. امکان حمل و نقل راحـت
 2. عایـق صـوتی
 3. مقاومت شیمــیایـی بالا
 4. مقاومت سایشی بسیار خوب
 5. وزن پایـین
 6. قابلیت جوش پلاستیک
 7. عایـق الکتریکی
 8. عایـق حرارتی

در صـورت استفــاده از لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر 1 اینچ در آبیاری محصـولات کشاورزی، راندمان آبیاری افزایش مــی یابـد و موجب صرفه جویـی در مصرف آب مــی شود و محصـولات مـرغوب تری به دست مــی آیـد. به واسـطـه عـملکرد بسیار عالی این لوله ها در هنگام آبیاری، امکان تأثیر عناصر مغذی و کودها بـر گیاه افزایش مــی یابـد.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

ویژگی‌های لوله 32 میلیمتر 1 اینچ کشاورزی لامرد

عـموما لوله پلی اتیلن تا 100 سال کارکرد و راندمان دارد. در طی بـرخورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسیار مقاوم است.گاو آهن، تراکتــور، کمباین و …این لوله در بـرابـر تغیـیر زاویـه خط لوله بسیار منعطـف است و به راحـتی مــی‌تــوان آن را در پیچ و خم های گلخانه ای و کشاورزی مورد استفــاده قـرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عـمـر بالایـی دارد (50 تا 100 سال)قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ

قیمت لوله 32 پلی اتیلن

مواد پلی اتیلن به دلیل مکانیزم ساخت آن، بسیار مقاوم در بـرابـر سایش، خوردگی، نشـتی و ترکیـدگی است. این لوله نـســـبـت به لوله های فلزی دمای سیال درون خود را بیشـتر حفظ مــی‌نمایـد و تبادل دمای آن با محیط بسیار ناچیز است (در صـورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).به دلیل ساختار مواد به کار رفــته در آن، مــی‌تــواند به عنوان لوله تحـت فشـار و لوله زیر زمــینی مورد استفــاده قـرار گیرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

کاهش هزینه های مـرتبط با سیستم های آبیاری

سیستم های مدرن آبیاری قطره ای و بارانی و ترکیب آن با استفــاده از لوله پلی اتیلن ، تا حد زیادی هزینه  آبیاری را کاهش داده است.این کاهش هزینه بـرای کشـاورزان بسیار حائز اهـمــیت است.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

افزایش سرعت , حجم و فشـار انتــقال آب

با تــوجه به تنوع سایز لوله پلی اتیلن و فشـار ناشی از آب انتــقالی، این لوله اجازه افزایش سرعت آبیاری زمــین کشاورزی را خواهد داد.بـدین منظور استفــاده از اتصالات منعطـف ، سـطح صاف درون لوله و الاستیک بـودن لوله بسیار پر کاربـرد خواهد بـود.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 لامرد

کاهش از دست دادن آب و یا نشـت آب

سیستم های خط لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در بـرابـر سایـیـدگی و نشـت، انتخابی مطـمئن بـرای زمــین های کشاورزی مــی باشـند.در صـورت نشـت این لوله ها (به هر دلیلی) ترمــیم و تــوسعه آن به راحـتی به انجام مــی رسد.

قیمت لوله 6 اینچ کشاورزی 160 پلی اتیلن

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن 125 کشاورزی

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 3 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 32 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 32

دیدگاهتان را بنویسید