قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ آبرسانی 1/2-1

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ آبرسانی 1/2-1

قیمت لوله آبیاری قطره ای 1.5 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله آبیاری قطره ای 1.5 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ آبیاری یا 50 میلیمتر / فروش لوله پلی اتیلن قطره ای درجه 1 و درجه 2 مخصوص آبیاری قطره ای و همچنین نوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوب عرضه می گردد. کارخانه لوله پلی اتیلن 50 میلیمتر آبیاری اترک پایپ با سابقه درخشان در تولید لوله پلی اتیلن 50 ، امروزه توانسته در سایه همت و تلاش , کوشش متخصصین ایرانی، شرکتی کاملاً شناخته شده را در صنعت لوله پلی اتیلن 50 کشور را کسب نماید.

قیمت لوله کشاورزی یک و نیم اینچ

 

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ 50 میلیمتر

لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ مزایای زیادی دارد که وجود آنها باعث شده است استفاده از این لوله به شدت مورد توجه قرار بگیرد. در همین راستا در این مقاله به بررسی بیشتر ویژگی های لوله پلی اتیلن سایز 1.5 اینچ می پردازیم.

لوله پلی اتیلن چیست؟

قیمت لوله کشاورزی 1.5 اینچ

کاربرد لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

آبیاری سقفی و آبیاری محیطی در گلخانه ها غلاف کابل های برق در زر تسفالت خیابان برای جلوگیری از پوسیدگی سیم ها ، آبیاری معمولی و بدون فشار برای فضاهای سبز، ساخت استخرها و دریاچه های مصنوعی، آبیاری به صورت قطره ای و بارانی در مزارع کم وسع ، آبیاری باغات مسطح و شیبدار

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ 50 میلیمتر


جهت سفارش می تونید از شماره تلفن های / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشناسان فروش شرکت درارتباط باشید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

قیمت لوله کشاورزی 1.5 اینچ بر اساس روش های مختلفی تعیین می‌شود و  هر کدام میزان تاثیر متفاوتی را روی نرخ این محصول پلیمری می گذارند و در نتیجه قیمت انواع لوله در کارخانه ها متفاوت اعلام می گردد.این تفاوت دلایل مختلفی دارد که در ادامه درباره ی آن صحبت خواهیم نمود. شاید برخی از مردم از وجود تفاوت میان قیمت لوله با برند های متفاوت خیلی تعجب کنند.

 

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ 50 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 25

1.جنس مواد اولیه لوله 1.5 اینچ

اگر در مراحل تولید لوله پلی اتیلن از ترکیب درستی از مواد استفاده نشود، خروجی کار استاندارد لازم برای استفاده را نخواهد داشت. بنابراین محصول از لحاظ کیفیت مناسب نخواهد بود و قیمت آن نیز متاثر خواهد بود.

ترکیب لوله‌ها گاهی بسته به نوع لوله و کاربرد آن ضایعاتی نیز اضافه شده که مقدار درصد این ضایعات و میزان خالصی مواد اولیه و نوع گرید دو عامل اصلی در تعیین قیمت لوله پلی‌اتیلن هستند‌. یعنی به عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شده کمتر گردد و یا مواد با خلوص کمتر استفاده شود، قیمت لوله ارزان تر می‌شود و بلعکس!

مواد اولیه لوله‌ پلی‌اتیلن 1.5 اینچ: پلیمرهای PE، مواد اولیه‌ای هستند و در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن به کار برده می شوند. پلیمرها که برخی ساده و برخی پیچیده بوده دارای گریدهای مختلفی شامل: PE 80، PE63، PE40 و PE100 هستند.

لوله پلی اتیلن 50 میلیمتری 1.5 اینچ

 

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ 50 میلیمتر

کاربرد نوار تیپ قطره ای تیپ

قیمت لوله 1.5 اینچ

قیمت لوله قطره ای 1.5 اینچ

2. میزان ضخامت لوله‌ پلی‌اتیلن 1.5 اینچ

از آنجایی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن برحسب وزن آن‌ محاسبه می‌شود، ضخامت لوله‌ها بر قیمت تأثیرگذار است.هر چه سنگین تر باشد هم ملاک بر بهتر بودن لوله نیست اشتباه نکنید.

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

3. میزان فشار متحملِ لوله‌ پلی‌اتیلن 1.5 اینچ

بستگی به نوع و کاربرد بار فشار مختلفی را لوله تحمل می‌کند که بر وزن و ضخامت آن‌ تأثیر می‌گذارد و در نتیجه از عوامل تعیین کننده قیمت لوله به صورت غیرمستقیم است. به شکلی که هر چقدر لوله فشار بالاتری را تحمل کند، با توجه به این‌که وزن بالاتری باید داشته باشد، گران‌تر خواهد بود.

به دلیل استفاده از لوله 1.5 اینچ در انواع روش های آبیاری، این لوله ها باید فشار های داخلی بالایی داشته باشند.

روش نصب نوار تیپ قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

قیمت لوله قطره ای یک و نیم اینچ

4.برند لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

با این که برند صرفا فقط یک نام بیش نیست بخاطر محبوبیت یک برند، خریداران زیادتر را جذب می‌کند و قیمت لوله متاسفانه بالاتر از حد معمول خواهد بود.کشاورزی که سال قبل از یک شرکت لوله خریدار یکرده باشد و از لوله ها راضی باشد حاظر است بخاطر این که ریسک نکند، امسال نیز همان برند لوله را با کمی گرانتر از سایر، خریداری نماید.!

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

کارهایی که در آبیاری قطره ای نباید انجام داد

 

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ 50 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 32

مزایای لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

 1. اجرای بسیار سریع و آسان
 2. قیمت مناسب و مرقوم به صرفه آن
 3. مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است
 4. مناسب برای همه نوع شرایط جوی
 5. بسیار نرم و انعطاف پذیر است
 6. طول عمر طولانی
 7. مقاوم در برابر کشش و ضربه

از مزایای بسیار مهم و قابل توجه این نوع لوله می‌توان به مقاومت مکانیکی بسیار خوب آن علی‌رغم دانسیته پایین اشاره کرد.

قیمت لوله کشاورزی یک و نیم اینچ

علاوه بر آن

 1. امکان حمل و نقل راحت
 2. عایق صوتی
 3. قابلیت جوش پلاستیک
 4. عایق الکتریکی
 5. مقاومت شیمیایی بالا
 6. مقاومت سایشی بسیار خوب
 7. وزن پایین
 8. عایق حرارتی

قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ آبیاری قطره ای

ویژگی‌های لوله پلی اتیلن 1.5 اینچ

عموما لوله های پلی اتیلنی تا 100 سال کارکرد و راندمان دارد.طی برخورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسیار مقاومند.گاو آهن، تراکتور، کمباین و …این لوله ها در برابر تغییر زاویه خط لوله بسیار منعطفند و به راحتی می توان آن ها را در پیچ و خم های گلخانه ای و کشاورزی مورد استفاده قرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عمر بالایی دارد (50 تا 100 سال)

مواد پلی اتیلن به دلیل مکانیزم ساخت آنها، بسیار مقاوم در برابر سایش، خوردگی، نشتی و ترکیدگی هستند.این لوله ها نسبت به لوله های فلزی دمای سیال درون خود را بیشتر حفظ می کنند و تبادل دمای آن ها با محیط بسیار ناچیز است(در صورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).به دلیل ساختار مواد به کار رفته در آن ها، می توانند به عنوان لوله های تحت فشار و لوله های زیر زمینی مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت لوله کشاورزی یک و نیم اینچ

از مزیت های بسیار مهم دیگر این نوع لوله می باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن 16

دیدگاهتان را بنویسید