قیمت لوله پلی اتیلن 75 کشاورزی

قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر کشاورزی

قیمت لوله پلی اتیلن 75 دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75 آبیاری یا 2.5 اینچ / فروش لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای و کشاورزی درجه 1 و درجه 2 و همچنین نوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوب عرضه می گردد. کارخانه لوله پلی اتیلن 75 اترک پایپ با سابقه درخشان در تولید لوله پلی اتیلن 75 ، امروزه توانسته در سایه همت و تلاش , کوشش متخصصین ایرانی، شرکتی کاملاً شناخته شده را در صنعت لوله پلی اتیلن سایز 75 کشور را کسب نماید.

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

لوله پلی اتیلن 75 مزایای زیادی دارد که وجود آنها باعث شده است استفاده از این لوله به شدت مورد توجه قرار بگیرد. در همین راستا در این مقاله به بررسی بیشتر ویژگی های لوله پلی اتیلن سایز 2.5 اینچ می‌پردازیم.

لوله پلی اتیلن چیست؟

قیمت لوله 75 پلی اتیلن

کاربرد لوله پلی اتیلن 75 میلیمتری

لوله پلی اتیلن 75 میلیمتری از طیف کاربرد وسیعی برخوردار است که می توان به استفاده آن در آبرسانی شهری و روستایی، فضای سبز و گلخانه ها راه اندازی انواع سیستم های آبیاری تحت فشار، آبیاری به صورت زیر سطحی اشاه نمود. لوله پلی اتیلن ضد ضربه و کشش است به همین خاطر می‌توان به عنوان غلاف لوله آبیاری کم فشار در زیر آسفالت نیز استفاده نمود.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

لوله پلی اتیلن 75 می‌تواند در زمین‌های سنگلاخی، شیب‌دار و ناهموار استفاده شود و همچنین با داشتن خاصیت ضد زنگ و ضدخوردگی نیز در جهت انتقال مایعات شیمیایی و ساخت قفس‌های پرورش ماهی استفاده می‌گردد. تحمل فشار کاری بالا نیز از دیگر ویژگی های مهم و برجسته لوله پلی اتیلن است که می‌توان آن را در عمق خاک و یا سطح خاک کار گذاشت و بعد از فصل کشت به‌راحتی جمع آوری می‌شوند.قیمت لوله پلی اتیلن 75

کاربرد لوله پلی اتیلن سایز 75 در آبیاری معمولی و انتقال آب انواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای،سیستم‌های آبیاری تحت فشار،سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت،لینیر و رول لاین است.

روش اتصال لوله پلی اتیلن سایز 75

روش اتصال لوله‌‌های پلی اتیلن آبیاری و آبرسانی 75 کشاورزی غالبا به‌وسیله اتصالات پیچی می‌باشد که البته می‌توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز استفاده نمود.

اتصالات لوله پلی اتیلن سایز 75

 • کمربند پلی اتیلن با دهانه 75 میلیمتر
 • نافی 1/2 – 3/4 – 1 – 1/4 1 – 1/2 1 – 2.5 اینچی
 • مادگی 75 میلیمتر با ورودی 1/4 1 – 1/2 1 – 2.5 اینچی
 • رابط زانویی (45 و 90 درجه ) 2.5 اینچی
 • سه راهی مساوی سایز 75 میلیمتر
 • رابط و سه راهی تبدیلی 75 میلیمتر به 63
 • اتصال نر 75 میلیمتر با خروجی 75
 • سه راهی ماده 75 میلیمتر با نافی 1/2 – 1/2 1 – 2
 • زانو نر 75 میلیمتر با خروجی 1/2 1 – 2
 • زانو ماده 75 میلیمتر با ورودی 1/4 1 – 1/2 1
 • اتصال فلنچدار 2*75
 • درپوش انتهایی
 • شیر انشعاب به نوار آبیاری

قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

ساخت سیستم‌های آبیاری با لوله 75 یا ( 2.5 اینچی ) در زمین های کشاورزی با استفاده از اتصالات پلی اتیلن مانند شیر های انشعاب برای نصب نوار تیپ یا لوله‌های 16 میلیمتر قطره‌چکان دار ( دریپر دار ) در آبیاری رول لاین که به شکل خطی کشت انجام می‌گردد. با استفاده از کمربندهای انشعاب ، لوله رایزر و آبفشان می‌توان سیستم آبیاری بارانی و سنتر پیوت را راه اندازی کرد و می‌توان با استفاده از لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر PE100 در عمق خاک و انشعاب‌گیر با استفاده از لوله‌ لودن و نصب قطره‌چکان ،سیستم آبیاری قطره‌ای را احداث کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 63

ساخت قفس‌های کوچگ پرورش ماهی ، استخر مصنوعی ، محفظه شست و شو از دیگر کاربردهای لوله پلی اتیلن 75 mm هستند و در کنار این کاربرد ها انتقال مایعات شیمیایی و پساب کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی به شبکه اصلی فاضلاب اشاره نمود.

قیمت لوله پلی اتیلن 75


جهت سفارش می تونید از شماره تلفن های / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتری

قیمت لوله کشاورزی سایز 75 بر اساس روش های مختلفی تعیین می‌شود و هر کدام تاثیر متفاوتی را روی نرخ این محصول پلیمری می‌گذارند و در نتیجه قیمت انواع لوله در کارخانه‌ها متفاوت اعلام می‌گردد .این تفاوت دلایل مختلفی دارد که در ادامه درباره‌ی آن صحبت می‌کنیم. شاید شما نیز از وجود تفاوت میان قیمت لوله با برند های متفاوت خیلی تعجب کنید!

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 75

1.جنس مواد اولیه لوله 75

اگر در مراحل تولید لوله پلی اتیلن 75 میلیمتری از ترکیب درستی از مواد استفاده نشود، خروجی کار استاندارد لازم برای استفاده را نخواهد داشت. بنابراین محصول از لحاظ کیفیت مناسب نخواهد بود و قیمت آن نیز متاثر خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 1.75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

ترکیب لوله‌ها گاهی بسته به نوع لوله و کاربرد آن ضایعاتی نیز اضافه شده که مقدار درصد این ضایعات و میزان خالصی مواد اولیه و نوع گرید دو عامل اصلی در تعیین قیمت لوله پلی‌اتیلن هستند‌. یعنی به عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شده کمتر گردد و یا مواد با خلوص کمتر استفاده شود، قیمت لوله ارزان تر می‌شود و بلعکس!

لوله پلی اتیلن 75 میلیمتری 2.5 اینچ

مواد اولیه لوله‌ پلی‌اتیلن 75 : پلیمرهای PE، مواد اولیه‌ای هستند و در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن به کار برده می شوند. پلیمرها که برخی ساده و برخی پیچیده بوده دارای گریدهای مختلفی شامل: PE 80، PE63، PE40 و PE100 هستند.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

کاربرد نوار تیپ قطره ای تیپ

قیمت لوله 75

2. میزان ضخامت لوله‌ پلی‌ اتیلن 75

از آنجایی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن برحسب وزن آن‌ محاسبه می‌شود، ضخامت لوله‌ها بر قیمت تأثیرگذار است.هر چه سنگین تر باشد هم ملاک بر بهتر بودن لوله نیست اشتباه نکنید.

3. میزان فشار متحملِ لوله‌ پلی‌ اتیلن 75

بستگی به نوع و کاربرد بار فشار مختلفی را لوله تحمل می‌کند که بر وزن و ضخامت آن‌ تأثیر می‌گذارد و در نتیجه از عوامل تعیین کننده قیمت لوله به صورت غیرمستقیم است. به صورتی که هر چقدر لوله فشار بالاتری را تحمل کند، با توجه به این‌که وزن بالاتری باید داشته باشد، گران‌تر خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

به دلیل استفاده از لوله 2.5 اینچی در انواع روش های آبیاری، این لوله‌ها باید فشار های داخلی بالایی داشته باشند.

روش نصب نوار تیپ قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 75

4.برند لوله پلی اتیلن 75

با این که برند صرفا فقط یک نام بیش نیست بخاطر محبوبیت یک برند، خریداران زیادتر را جذب می‌کند و قیمت لوله متاسفانه بالاتر از حد معمول خواهد بود.برای مثال: کشاورزی که سال قبل از یک شرکت لوله خریدار یکرده باشد و از لوله ها راضی باشد ، در حالت عادی حاظر است بخاطر این که ریسک نکند، امسال نیز همان برند لوله را با کمی گرانتر از سایر، خریداری نماید.!

قیمت لوله 75 پلی اتیلن

کارهایی که در آبیاری قطره ای نباید انجام داد

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 32

و اتصالات جوشی پلی اتیلن که می‌توانید اتصالات مورد نیاز خود را متناسب با طرح خود از شرکت اترک دریپ با مناسب‌ترین قیمت تهیه نمایید.

مزایای لوله پلی اتیلن سایز 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 75

 1. اجرای بسیار سریع و آسان
 2. قیمت مناسب و مرقوم به صرفه آن
 3. بسیار نرم و انعطاف پذیر است
 4. مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است
 5. بهترین انتخاب برای کشت‌های فصلی
 6. مناسب برای همه نوع شرایط جوی
 7. طول عمر طولانی
 8. کمترین فضای لازم برای نگهداری در انبار
 9. مقاوم در برابر کشش و ضربه

از مزایای مهم و قابل توجه لوله پلی اتیلن 75 می‌توان به مقاومت مکانیکی بسیار خوب آن علی‌رغم دانسیته پایین اشاره کرد.

قیمت لوله 75 پلی اتیلن

علاوه بر آن

 1. امکان حمل و نقل راحت
 2. عایق صوتی
 3. مقاومت شیمیایی بالا
 4. مقاومت سایشی بسیار خوب
 5. وزن پایین
 6. قابلیت جوش پلاستیک
 7. عایق الکتریکی
 8. عایق حرارتی

قیمت لوله پلی اتیلن 32 آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن 75

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 75

برخی از ویژگی‌های لوله پلی اتیلن 75

عموما لوله پلی اتیلن تا 100 سال کارکرد و راندمان دارد.طی برخورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسیار مقاوم است.گاو آهن، تراکتور، کمباین و …این لوله در برابر تغییر زاویه خط لوله بسیار منعطف است و به راحتی می‌توان آن را در پیچ و خم های گلخانه ای و کشاورزی مورد استفاده قرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عمر بالایی دارد (50 تا 100 سال)

قیمت لوله پلی اتیلن 75

مواد پلی اتیلن به دلیل مکانیزم ساخت آن، بسیار مقاوم در برابر سایش، خوردگی، نشتی و ترکیدگی است.این لوله نسبت به لوله های فلزی دمای سیال درون خود را بیشتر حفظ می کند و تبادل دمای آن با محیط بسیار ناچیز است (در صورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).به دلیل ساختار مواد به کار رفته در آن، می‌تواند به عنوان لوله تحت فشار و لوله زیر زمینی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت لوله 75 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 16

دیدگاهتان را بنویسید