قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک آبرسانـی

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

قیمت لوله 20 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک یا 20 مـیلیمتر / فروش لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای و کشاورزی درجه 1 و درجه 2 و همچنـین نـوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوب عرضه مـی گردد. کارخانه لوله پلی اتیلن 20 اترک پایپ با سابقه درخشان در تـولید لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی ، امـروزه تـوانسته در سایه همت و تلاش , کوشش متخصصین ایــرانـی، شرکتی کاملاً شناخته شده را در صنعت لوله پلی اتیلن سایز 20 کشـور را کسب نماید.

نـوع لوله کاربرد
لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن آبرسانـی، گازرسانـی پوشش محافظ کابل های برق و…
لوله 20 مـیلیمتر آهنـی گازرسانـی
لوله 20 مـیلیمتر فــاضلاب لوله کشی فــاضلاب
لوله 20 مـیلیمتر فولادی انتقال سیالات خاص
لوله 20 مـیلیمتر پلیکا فــاضلاب و…

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

لوله پلی اتیلن 20 مزایای زیادی دارد که وجود آنها باعث شده است استفــاده از این لوله به شدت مورد تـوجه قرار بگیــرد. در همـین راستا در این مقاله به بررسی بیشـتر ویژگی های لوله پلی اتیلن سایز 20 مـیلیمتر مـی‌پردازیم.قیمت لوله آبیاری 16,قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

لوله پلی اتیلن چیست؟

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

کاربرد لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی قرچک

لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتری از طیف کاربرد وسیعی برخوردار است که مـی تـوان به استفــاده آن در آبرسانـی شهری و روستایـی، فضای سبز و گلخانه ها راه اندازی انـواع سیستم های آبیاری تحـت فشار، آبیاری به صورت زیــر سـطحی اشاه نمود.اشاره به کاربردهای دیگر:

یکی از انـواع لوله های پلی اتیلن پرکاربرد در صنعت آب و فــاضلاب، لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر است. این دسته از لوله ها نـیز مانند سایــر انـواع لوله پلیمـری، از گرانـول های پلی اتیلن مـرغوب با گرید PE100 و PE80 تهیه مـی‌گردند. لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر ، انعطاف پـذیــر و بادوام مـی‌باشد و در شبکه انتقال آب و فــاضلاب به کار برده مـی‌شـود.

نـوع کیفیت
لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن PE40  متـوسـط
لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن PE60 متـوسـط
لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن PE80 خوب
لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن PE100 عالی

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

کاربردهای دیگر لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر عبارت اند از:

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

 • نصـب در شبکه های آبیاری قطره ای و آبیاری بارانـی کشاورزی
 • انتقال فــاضلاب
 • جمع آوری آب‌های سـطحی معابر
 • پوشش محافظ کابل های برق
 • انتقال گاز و انتقال مواد شیمـیایـی

از کاربردهای دیگر این لوله ها مـی تـوان به مواردی نظیــر نصـب در خطوط گازی، روکش کابل برق و لوله های معدن اشاره نمود. خرید لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر تحـت تأثـیــر وزن لوله و ابعاد آن مـی باشد.قیمت لوله 16

مشخصات فنـی لوله 20 پلی اتیلن قرچک

لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر دارای دیواره صاف و یکـنـواختی است، بنابراین دچار رسوب گرفتگی نمـی‌شـود و دیواره داخلی لوله در اثر عبور سیالات از درون لوله در حالت فشار معمولی و فشار زیاد، سایـیده نمـی شـود. ترک خوردگی و شکست در لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر اتفــاق نمـی‌افتد. این دسته از لوله پلی اتیلن در برابر محیط‌های اسیدی مقاوم هستند؛ به همـین دلیل اگر در خاک‌هایـی که دارای اسیدیته است و یا شـوری بالا دارند نصـب گردد، هیچ اختلالی در عملکـرد آن رخ نمـی‌دهد.

کاربرد لوله پلی اتیلن سایز 20 در آبیاری معمولی و انتقال آب انـواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای،سیستم‌های آبیاری تحـت فشار،سیستم آبیاری بارانـی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت،لینـیــر و رول لاین است.

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

روش اتصال لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی قرچک

روش اتصال لوله‌‌های پلی اتیلن آبیاری و آبرسانـی 20 کشاورزی غالبا به‌وسیله اتصالات پیچی مـی‌باشد که البته مـی‌تـوان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نـیز استفــاده نمود.اتصال لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر در طول‌های متفــاوت به راحـتی و با استفــاده از روش‌های مـرسوم انجام پـذیــر است. معمولاً دو سر لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر را به روش جوش لب به لب به یکدیگر متصل مـی‌کـنند. در مواردی که نـیاز باشد مـی تـوان از اتصالات پلی اتیلنـی برای متصل کـردن دو لوله استفــاده نمود.

قیمت لوله پلی اتیلن 40 مـیلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

نصـب لوله پلی اتیلن کشاوری 20 قرچک

لوله پلی اتیلن کشاورزی نصـب بسیار آسان و راحـتی دارد.این لوله اتصالات خیلی متنـوعی دارد (به طور مثال اتصالات رزوه ای که نـیاز به هیچگونه ابزارآلاتی درون آن نـیست)در این روش سـفت کـردن یک رزوه مهم است و اتصالات به آن وصل مـی گردد.اگر زمـین کشاورزی که خطوط لوله در آن تعبیه شده باشد، اجاره ای باشد، و نـیاز داشـته باشد که چند سال دیگر این لوله از آن زمـین جمع آوری شـود، این لوله بهترین انتخاب است.در این حالت به راحـتی مـی تـوان لوله و اتصالات را در نقطه ای دیگر و زمـین دیگری نصـب نمود.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن

روش های نصـب لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی قرچک

نصـب لوله کشاورزی به دو صورت شکل مـی گیــرد.جوش لب به لب پلی اتیلنـی (لوله های 165 تا 20 مـیلیمتر)اتصالات رزوه ای استفــاده مـی شـود.اتصالات پیچ و مهره ای (رینگ و فلنج نـیز برای لوله های سایز بالا).

نـوع لوله روش نصـب
لوله های 165 تا 20 مـیلیمتری یا 20 مـیلیمتر جوش لب به لب
لوله پلی ایتلن 20 مـیلیمتر رزوه ای

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

ساخت سیستم‌های آبیاری وسیع با لوله 20 یا ( 20 مـیلیمتری ) در زمـین های کشاورزی با استفــاده از اتصالات پلی اتیلن مانند شیــر های انـشعاب که در انتها برای نصـب نـوار تیپ یا لوله‌های 20 مـیلیمتر قطره‌چکان دار ( دریپر دار ) در آبیاری رول لاین که به شکل خطی کشـت انجام مـی‌گردد. با استفــاده از کمـربندهای انـشعاب ، لوله رایزر و آبفشان مـی‌تـوان سیستم آبیاری بارانـی و سنتر پیوت را راه اندازی کـرد و مـی‌تـوان با استفــاده از لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر PE100 در عمق خاک و انـشعاب‌گیــر با استفــاده از لوله‌ لودن و نصـب قطره‌چکان ،سیستم آبیاری قطره‌ای را احداث کـرد.قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای,قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

جهت سـفــارش مـی تـونـید از شماره تلفن های / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

عوامل تاثـیــرگذار بر قیمت لوله پلی اتیلن 20

قیمت لوله کشاورزی سایز 20 بر اساس روش های مختلفی تعیـین مـی‌شـود و هر کدام تاثـیــر متفــاوتی را روی نرخ این محصول پلیمـری مـی‌گذارند و در نتیجه قیمت انـواع لوله در کارخانه‌ها متفــاوت اعلام مـی‌گردد .این تفــاوت دلایل مختلفی دارد که در ادامه درباره‌ی آن صحبت مـی‌کـنـیم. شاید شما نـیز از وجود تفــاوت مـیان قیمت لوله با برند های متفــاوت خیلی تعجب کـنـید!

عامل رابطه
نـوع مواد اولیه لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن مواد بهتر، قیمت بیشـتر
ضخامت لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن ضخامت بیشـتر، قیمت بالاتر
فشار کاری لوله 20 مـیلیمتر پلی اتیلن تحـمل فشار بیشـتر، قیمت بیشـتر

 

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

1.جنس مواد اولیه لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی قرچک

اگر در مـراحل تـولید لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتری از ترکیب درستی از مواد استفــاده نـشـود، خروجی کار استاندارد لازم برای استفــاده را نخواهد داشـت. بنابراین محصول از لحاظ کیفیت مناسب نخواهد بود و قیمت آن نـیز متاثر خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 1 20

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

ترکیب لوله‌ها گاهی بسته به نـوع لوله و کاربرد آن ضایعاتی نـیز اضافه شده که مقدار درصد این ضایعات و مـیزان خالصی مواد اولیه و نـوع گرید دو عامل اصلی در تعیـین قیمت لوله پلی‌اتیلن هستند‌. یعنـی به عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شده کمتر گردد و یا مواد با خلوص کمتر استفــاده شـود، قیمت لوله ارزان تر مـی‌شـود و بلعکس!

مواد اولیه لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی : پلیمـرهای PE، مواد اولیه‌ای هستند و در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن به کار برده مـی شـوند. پلیمـرها که برخی ساده و برخی پیچیده بوده دارای گریدهای مختلفی شامل: PE 80، PE63، PE40 و PE100 هستند.

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

کاربرد نـوار تیپ قطره ای تیپ

قیمت لوله 20 پلی اتیلن

2. مـیزان ضخامت لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی

از آنجایـی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن برحسب وزن آن‌ محاسبه مـی‌شـود، ضخامت لوله‌ها بر قیمت تأثـیــرگذار است.هر چه سنگین تر باشد هم ملاک بر بهتر بودن لوله نـیست اشـتباه نکـنـید.

3. مـیزان فشار متحـملِ لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی

بستگی به نـوع و کاربرد بار فشار مختلفی را لوله تحـمل مـی‌کـند که بر وزن و ضخامت آن‌ تأثـیــر مـی‌گذارد ، در نتیجه از عوامل تعیـین کـننده قیمت لوله به صورت غیــرمستقیم است. به صورتی که هر چقدر لوله فشار بالاتری را تحـمل کـند، با تـوجه به این‌که وزن بالاتری باید داشـته باشد، گران‌تر خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

به دلیل استفــاده از لوله 20 مـیلیمتری در انـواع روش های آبیاری، این لوله‌ها باید فشار های داخلی بالایـی داشـته باشند.

روش نصـب نـوار تیپ قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

4.برند لوله پلی اتیلن 20

با این که برند صرفــا فقط یک نام بیش نـیست بخاطر محبوبیت یک برند، خریداران زیادتر را جذب مـی‌کـند و قیمت لوله متاسـفــانه بالاتر از حد معمول خواهد بود.

برای مثال: کشاورزی که سال قبل از یک شرکت لوله خریداری کـرده باشد و از لوله ها راضی باشد ، در حالت عادی حاظر است بخاطر این که ریسک نکـند، امسال نـیز همان برند لوله را با کمـی گرانتر از سایــر، خریداری نماید.!

قیمت لوله 20 پلی اتیلن

کارهایـی که در آبیاری قطره ای نباید انجام داد

 

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

قیمت لوله پلی اتیلن 32

و اتصالات جوشی پلی اتیلن که مـی‌تـوانـید اتصالات مورد نـیاز خود را متناسب با طرح خود از شرکت اترک دریپ با مناسب‌ترین قیمت تهیه نمایـید.

مزایای لوله پلی اتیلن سایز 20 قرچک

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

 1. اجرای بسیار سریع و آسان
 2. مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است
 3. بهترین انتخاب برای کشـت‌های فصلی
 4. مناسب برای همه نـوع شرایط جوی
 5. قیمت مناسب و مـرقوم به صرفه آن
 6. طول عمـر طولانـی
 7. کمترین فضای لازم برای نگهداری در انبار
 8. مقاوم در برابر کشش و ضربه

از مزایای مهم و قابل تـوجه لوله پلی اتیلن 20 مـی‌تـوان به مقاومت مکانـیکی بسیار خوب آن علی‌رغم دانسیته پایـین اشاره کـرد.

قیمت لوله 20 پلی اتیلن

علاوه بر آن

 1. امکان حـمل و نقل راحـت
 2. عایق صوتی
 3. مقاومت شیمـیایـی بالا
 4. مقاومت سایشی بسیار خوب
 5. وزن پایـین
 6. قابلیت جوش پلاستیک
 7. عایق الکتریکی
 8. عایق حرارتی

در صورت استفــاده از لوله پلی اتیلن 20 مـیلیمتر در آبیاری محصولات کشاورزی، راندمان آبیاری افزایش مـی یابـد و موجب صرفه جویـی در مصرف آب مـی شـود و محصولات مـرغوب تری به دست مـی آید. به واسـطه عملکـرد بسیار عالی این لوله ها در هنگام آبیاری، امکان تأثـیــر عناصر مغذی و کودها بر گیاه افزایش مـی یابـد.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

ویژگی‌های لوله 20 مـیلیمتر کشاورزی قرچک

عموما لوله پلی اتیلن تا 100 سال کارکـرد و راندمان دارد. در طی برخورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسیار مقاوم است.گاو آهن، تراکتـور، کمباین و …این لوله در برابر تغیـیــر زاویه خط لوله بسیار منعطف است و به راحـتی مـی‌تـوان آن را در پیچ و خم های گلخانه ای و کشاورزی مورد استفــاده قرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عمـر بالایـی دارد (50 تا 100 سال)

قیمت لوله 20 پلی اتیلن

مواد پلی اتیلن به دلیل مکانـیزم ساخت آن، بسیار مقاوم در برابر سایش، خوردگی، نـشـتی و ترکیدگی است. این لوله نسبت به لوله های فلزی دمای سیال درون خود را بیشـتر حفظ مـی‌نماید و تبادل دمای آن با محیط بسیار ناچیز است (در صورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).به دلیل ساختار مواد به کار رفته در آن، مـی‌تـواند به عنـوان لوله تحـت فشار و لوله زیــر زمـینـی مورد استفــاده قرار گیــرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

کاهش هزینه های مـرتبط با سیستم های آبیاری

سیستم های مدرن آبیاری قطره ای و بارانـی و ترکیب آن با استفــاده از لوله پلی اتیلن ، تا حد زیادی هزینه  آبیاری را کاهش داده است.این کاهش هزینه برای کشاورزان بسیار حائز اهمـیت است.

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

افزایش سرعت , حجم و فشار انتقال آب

با تـوجه به تنـوع سایز لوله پلی اتیلن و فشار ناشی از آب انتقالی، این لوله اجازه افزایش سرعت آبیاری زمـین کشاورزی را خواهد داد.بـدین منظور استفــاده از اتصالات منعطف ، سـطح صاف درون لوله و الاستیک بودن لوله بسیار پر کاربرد خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 20 قرچک

کاهش از دست دادن آب و یا نـشـت آب

سیستم های خط لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر سایـیدگی و نـشـت، انتخابی مطمئن برای زمـین های کشاورزی مـی باشند.در صورت نـشـت این لوله ها (به هر دلیلی) ترمـیم و تـوسعه آن به راحـتی به انجام مـی رسد.

قیمت لوله 6 اینچ کشاورزی 160 پلی اتیلن

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن 125 کشاورزی

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 3 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 20 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 20

دیدگاهتان را بنویسید