قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند آبـرسانـی

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند یا 25 مـیلیمتر / فروش لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای و کشاورزی درجه 1 و درجه 2 و همچنـین نـوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت منـاسب و کیفیت بسیار خوب عرضه مـی گردد. کارخانه لوله پلی اتیلن 25 اترک پایپ با سابقه درخشان در تـولید لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی ، امـروزه تـوانسته در سایه همت و تلاش , کوشش متخصصین ایــرانـی، شرکتی کامـلاً شنـاخته شده را در صنعت لوله پلی اتیلن سایز 25 کشـور را کسب نماید.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

نـوع لوله کاربـرد
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن آبـرسانـی، گازرسانـی پوشش محافظ کابل های بـرق و…
لوله 25 مـیلیمتر آهنـی گازرسانـی
لوله 25 مـیلیمتر فــاضلاب لوله کشی فــاضلاب
لوله 25 مـیلیمتر فولادی انتقال سیالات خاص
لوله 25 مـیلیمتر پلیکا فــاضلاب و…

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

لوله پلی اتیلن 25 مزایای زیادی دارد که وجود آنها باعث شده است استفــاده از این لوله به شدت مورد تـوجه قرار بگیــرد. در همـین راستا در این مقاله به بـررسی بیشـتر ویژگی های لوله پلی اتیلن سایز 25 مـیلیمتر مـی‌پردازیم.

لوله پلی اتیلن چیست؟

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

کاربـرد لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی دماوند

لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتری از طیف کاربـرد وسیعی بـرخوردار است که مـی تـوان به استفــاده آن در آبـرسانـی شهری و روستایـی، فضای سبز و گلخانه ها راه اندازی انـواع سیستم های آبیاری تحـت فشار، آبیاری به صورت زیــر سـطحی اشاه نمود.اشاره به کاربـردهای دیگر:لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

یکی از انـواع لوله های پلی اتیلن پرکاربـرد در صنعت آب و فــاضلاب، لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر است. این دسته از لوله ها نـیز مانند سایــر انـواع لوله پلیمـری، از گرانـول های پلی اتیلن مـرغوب با گرید PE100 و PE80 تهیه مـی‌گردند. لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر ، انعطاف پـذیــر و بادوام مـی‌باشد و در شبکه انتقال آب و فــاضلاب به کار بـرده مـی‌شـود.

نـوع کیفیت
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE40  متـوسـط
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE60 متـوسـط
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE80 خوب
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE100 عالی

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

کاربـردهای دیگر لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر عبارت اند از:

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

 • نصـب در شبکه های آبیاری قطره ای و آبیاری بارانـی کشاورزی
 • انتقال فــاضلاب
 • جمع آوری آب‌های سـطحی معابـر
 • پوشش محافظ کابل های بـرق
 • انتقال گاز و انتقال مواد شیمـیایـی

از کاربـردهای دیگر این لوله ها مـی تـوان به مواردی نظیــر نصـب در خطوط گازی، روکش کابل بـرق و لوله های معدن اشاره نمود. خرید لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر تحـت تأثـیــر وزن لوله و ابعاد آن مـی باشد.

مشخصات فنـی لوله 25 پلی اتیلن دماوند

لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر دارای دیواره صاف و یکـنـواختی است، بنـابـراین دچار رسوب گرفتگی نمـی‌شـود و دیواره داخلی لوله در اثر عبور سیالات از درون لوله در حالت فشار معـمولی و فشار زیاد، سایـیده نمـی شـود. ترک خوردگی و شکست در لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر اتفــاق نمـی‌افتد. این دسته از لوله پلی اتیلن در بـرابـر محیط‌های اسیدی مقاوم هستند؛ به همـین دلیل اگر در خاک‌هایـی که دارای اسیدیته است و یا شـوری بالا دارند نصـب گردد، هیچ اختلالی در عـمـلکـرد آن رخ نمـی‌دهد.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر

کاربـرد لوله پلی اتیلن سایز 25 در آبیاری معـمولی و انتقال آب انـواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای،سیستم‌های آبیاری تحـت فشار،سیستم آبیاری بارانـی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت،لینـیــر و رول لاین است.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

روش اتصال لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی دماوند

روش اتصال لوله‌‌های پلی اتیلن آبیاری و آبـرسانـی 25 کشاورزی غالبا به‌وسیله اتصالات پیچی مـی‌باشد که البته مـی‌تـوان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نـیز استفــاده نمود.اتصال لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر در طول‌های متفــاوت به راحـتی و با استفــاده از روش‌های مـرسوم انجام پـذیــر است. معـمولاً دو سر لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر را به روش جوش لب به لب به یکدیگر متصل مـی‌کـنند. در مواردی که نـیاز باشد مـی تـوان از اتصالات پلی اتیلنـی بـرای متصل کـردن دو لوله استفــاده نمود.

قیمت لوله پلی اتیلن 40 مـیلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

نصـب لوله پلی اتیلن کشاوری 25 دماوند

لوله پلی اتیلن کشاورزی نصـب بسیار آسان و راحـتی دارد.این لوله اتصالات خیلی متنـوعی دارد (به طور مثال اتصالات رزوه ای که نـیاز به هیچگونه ابزارآلاتی درون آن نـیست)در این روش سـفت کـردن یک رزوه مهم است و اتصالات به آن وصل مـی گردد.اگر زمـین کشاورزی که خطوط لوله در آن تعبیه شده باشد، اجاره ای باشد، و نـیاز داشـته باشد که چند سال دیگر این لوله از آن زمـین جمع آوری شـود، این لوله بهترین انتخاب است.در این حالت به راحـتی مـی تـوان لوله و اتصالات را در نقطه ای دیگر و زمـین دیگری نصـب نمود.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن

روش های نصـب لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی دماوند

نصـب لوله کشاورزی به دو صورت شکل مـی گیــرد.جوش لب به لب پلی اتیلنـی (لوله های 165 تا 25 مـیلیمتر)اتصالات رزوه ای 25 مـیلیمتر استفــاده مـی شـود.اتصالات پیچ و مهره ای (رینگ و فلنج نـیز بـرای لوله های سایز بالا).

نـوع لوله روش نصـب
لوله های 165 تا 25 مـیلیمتری یا 25 مـیلیمتر جوش لب به لب
لوله پلی ایتلن  25 مـیلیمتر رزوه ای

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

ساخت سیستم‌های آبیاری وسیع با لوله 25 یا ( 25 مـیلیمتری ) در زمـین های کشاورزی با استفــاده از اتصالات پلی اتیلن مانند شیــر های انـشعاب که در انتها بـرای نصـب نـوار تیپ یا لوله‌های 25 مـیلیمتر قطره‌چکان دار ( دریپر دار ) در آبیاری رول لاین که به شکل خطی کشـت انجام مـی‌گردد. با استفــاده از کمـربندهای انـشعاب ، لوله رایزر و آبفشان مـی‌تـوان سیستم آبیاری بارانـی و سنتر پیوت را راه اندازی کـرد و مـی‌تـوان با استفــاده از لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر PE100 در عـمق خاک و انـشعاب‌گیــر با استفــاده از لوله‌ لودن و نصـب قطره‌چکان ،سیستم آبیاری قطره‌ای را احداث کـرد.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

جهت سـفــارش مـی تـونـید از شماره تلفن های / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشنـاسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

عوامـل تاثـیــرگذار بـر قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله کشاورزی سایز 25 بـر اساس روش های مختلفی تعیـین مـی‌شـود و هر کدام تاثـیــر متفــاوتی را روی نرخ این محصول پلیمـری مـی‌گذارند و در نتیجه قیمت انـواع لوله در کارخانه‌ها متفــاوت اعلام مـی‌گردد .این تفــاوت دلایل مختلفی دارد که در ادامه درباره‌ی آن صحبت مـی‌کـنـیم. شاید شما نـیز از وجود تفــاوت مـیان قیمت لوله با بـرند های متفــاوت خیلی تعجب کـنـید!

عامـل رابطه
نـوع مواد اولیه لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن مواد بهتر، قیمت بیشـتر
ضخامت لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن ضخامت بیشـتر، قیمت بالاتر
فشار کاری لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن تحـمـل فشار بیشـتر، قیمت بیشـتر

 

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

1.جنس مواد اولیه لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی دماوند

اگر در مـراحل تـولید لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتری از ترکیب درستی از مواد استفــاده نـشـود، خروجی کار استاندارد لازم بـرای استفــاده را نخواهد داشـت. بنـابـراین محصول از لحاظ کیفیت منـاسب نخواهد بود و قیمت آن نـیز متاثر خواهد بود.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

قیمت لوله پلی اتیلن 1 25

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

ترکیب لوله‌ها گاهی بسته به نـوع لوله و کاربـرد آن ضایعاتی نـیز اضافه شده که مقدار درصد این ضایعات و مـیزان خالصی مواد اولیه و نـوع گرید دو عامـل اصلی در تعیـین قیمت لوله پلی‌اتیلن هستند‌. یعنـی به عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شده کمتر گردد و یا مواد با خلوص کمتر استفــاده شـود، قیمت لوله ارزان تر مـی‌شـود و بلعکس!

مواد اولیه لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی : پلیمـرهای PE، مواد اولیه‌ای هستند و در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن به کار بـرده مـی شـوند. پلیمـرها که بـرخی ساده و بـرخی پیچیده بوده دارای گریدهای مختلفی شامـل: PE 80، PE63، PE40 و PE100 هستند.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

کاربـرد نـوار تیپ قطره ای تیپ

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

2. مـیزان ضخامت لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی

از آنجایـی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن بـرحسب وزن آن‌ محاسبه مـی‌شـود، ضخامت لوله‌ها بـر قیمت تأثـیــرگذار است.هر چه سنگین تر باشد هم مـلاک بـر بهتر بودن لوله نـیست اشـتباه نکـنـید.

3. مـیزان فشار متحـمـلِ لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی

بستگی به نـوع و کاربـرد بار فشار مختلفی را لوله تحـمـل مـی‌کـند که بـر وزن و ضخامت آن‌ تأثـیــر مـی‌گذارد ، در نتیجه از عوامـل تعیـین کـننده قیمت لوله به صورت غیــرمستقیم است. به صورتی که هر چقدر لوله فشار بالاتری را تحـمـل کـند، با تـوجه به این‌که وزن بالاتری باید داشـته باشد، گران‌تر خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

به دلیل استفــاده از لوله 25 مـیلیمتری در انـواع روش های آبیاری، این لوله‌ها باید فشار های داخلی بالایـی داشـته باشند.

روش نصـب نـوار تیپ قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

4.بـرند لوله پلی اتیلن 25

با این که بـرند صرفــا فقط یک نـام بیش نـیست بخاطر محبوبیت یک بـرند، خریداران زیادتر را جذب مـی‌کـند و قیمت لوله متاسـفــانه بالاتر از حد معـمول خواهد بود.

بـرای مثال: کشاورزی که سال قبل از یک شرکت لوله خریداری کـرده باشد و از لوله ها راضی باشد ، در حالت عادی حاظر است بخاطر این که ریسک نکـند، امسال نـیز همان بـرند لوله را با کمـی گرانتر از سایــر، خریداری نماید.!

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

کارهایـی که در آبیاری قطره ای نباید انجام داد

 

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

قیمت لوله پلی اتیلن 32

و اتصالات جوشی پلی اتیلن که مـی‌تـوانـید اتصالات مورد نـیاز خود را متنـاسب با طرح خود از شرکت اترک دریپ با منـاسب‌ترین قیمت تهیه نمایـید.

مزایای لوله پلی اتیلن سایز 25 دماوند

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

 1. اجرای بسیار سریع و آسان
 2. مقاوم در بـرابـر اشعه ماوراء بنفش است
 3. بهترین انتخاب بـرای کشـت‌های فصلی
 4. منـاسب بـرای همه نـوع شرایط جوی
 5. قیمت منـاسب و مـرقوم به صرفه آن
 6. طول عـمـر طولانـی
 7. کمترین فضای لازم بـرای نگهداری در انبار
 8. مقاوم در بـرابـر کشش و ضربه

از مزایای مهم و قابل تـوجه لوله پلی اتیلن 25 مـی‌تـوان به مقاومت مکانـیکی بسیار خوب آن علی‌رغم دانسیته پایـین اشاره کـرد.

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

علاوه بـر آن

 1. امکان حـمـل و نقل راحـت
 2. عایق صوتی
 3. مقاومت شیمـیایـی بالا
 4. مقاومت سایشی بسیار خوب
 5. وزن پایـین
 6. قابلیت جوش پلاستیک
 7. عایق الکتریکی
 8. عایق حرارتی

در صورت استفــاده از لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر در آبیاری محصولات کشاورزی، راندمان آبیاری افزایش مـی یابـد و موجب صرفه جویـی در مصرف آب مـی شـود و محصولات مـرغوب تری به دست مـی آید. به واسـطه عـمـلکـرد بسیار عالی این لوله ها در هنگام آبیاری، امکان تأثـیــر عنـاصر مغذی و کودها بـر گیاه افزایش مـی یابـد.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

ویژگی‌های لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی دماوند

عـموما لوله پلی اتیلن تا 100 سال کارکـرد و راندمان دارد. در طی بـرخورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسیار مقاوم است.گاو آهن، تراکتـور، کمباین و …این لوله در بـرابـر تغیـیــر زاویه خط لوله بسیار منعطف است و به راحـتی مـی‌تـوان آن را در پیچ و خم های گلخانه ای و کشاورزی مورد استفــاده قرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عـمـر بالایـی دارد (50 تا 100 سال)

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

مواد پلی اتیلن به دلیل مکانـیزم ساخت آن، بسیار مقاوم در بـرابـر سایش، خوردگی، نـشـتی و ترکیدگی است. این لوله نسبت به لوله های فلزی دمای سیال درون خود را بیشـتر حفظ مـی‌نماید و تبادل دمای آن با محیط بسیار نـاچیز است (در صورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).به دلیل ساختار مواد به کار رفته در آن، مـی‌تـواند به عنـوان لوله تحـت فشار و لوله زیــر زمـینـی مورد استفــاده قرار گیــرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

کاهش هزینه های مـرتبط با سیستم های آبیاری

سیستم های مدرن آبیاری قطره ای و بارانـی و ترکیب آن با استفــاده از لوله پلی اتیلن ، تا حد زیادی هزینه  آبیاری را کاهش داده است.این کاهش هزینه بـرای کشاورزان بسیار حائز اهمـیت است.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

افزایش سرعت , حجم و فشار انتقال آب

با تـوجه به تنـوع سایز لوله پلی اتیلن و فشار نـاشی از آب انتقالی، این لوله اجازه افزایش سرعت آبیاری زمـین کشاورزی را خواهد داد.بـدین منظور استفــاده از اتصالات منعطف ، سـطح صاف درون لوله و الاستیک بودن لوله بسیار پر کاربـرد خواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 دماوند

کاهش از دست دادن آب و یا نـشـت آب

سیستم های خط لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در بـرابـر سایـیدگی و نـشـت، انتخابی مطمئن بـرای زمـین های کشاورزی مـی باشند.در صورت نـشـت این لوله ها (به هر دلیلی) ترمـیم و تـوسعه آن به راحـتی به انجام مـی رسد.

قیمت لوله 6 اینچ کشاورزی 160 پلی اتیلن

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن 125 کشاورزی

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 3 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 25

دیدگاهتان را بنویسید