قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم آبـرسانی

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم یا 25 مـیلیمتر / فروش لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای و کشاورزی درجه 1 و درجه 2 و همچنین نوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت مناسب و کیفیت بسیار خـوب عرضه مـی گردد. کارخانه لوله پلی اتیلن 25 اترک پایپ با سابقه درخشان در تولید لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی ، امـروزه توانسته در سایه همت و تلاش , کوشش متخصصین ایرانی، شرکتی کاملاً شناخته شده را در صنعت لوله پلی اتیلن سایز 25 کشور را کسب نماید.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

نوع لوله کاربـرد
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن آبـرسانی، گازرسانی پوشش محافظ کابل هـای بـرق و…
لوله 25 مـیلیمتر آهنی گازرسانی
لوله 25 مـیلیمتر فاضلاب لوله کشی فاضلاب
لوله 25 مـیلیمتر فولادی انتقال سیالات خاص
لوله 25 مـیلیمتر پلیکا فاضلاب و…

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

لوله پلی اتیلن 25 مزایای زیادی دارد که وجود آنهـا باعث شده است استفاده از این لوله بـه شدت مورد توجه قرار بگیرد. در همـین راستا در این مقاله بـه بـررسی بیشتر ویژگی هـای لوله پلی اتیلن سایز 25 مـیلیمتر مـی‌پردازیم.

لوله پلی اتیلن چیست؟

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

کاربـرد لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی طارم

لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتری از طیف کاربـرد وسیعی بـرخـوردار است که مـی توان بـه استفاده آن در آبـرسانی شهری و روستایی، فضای سبز و گلخانه هـا راه اندازی انواع سیستم هـای آبیاری تحت فشار، آبیاری بـه صورت زیر سطحی اشاه نمود.اشاره بـه کاربـردهـای دیگر:لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

یکی از انواع لوله هـای پلی اتیلن پرکاربـرد در صنعت آب و فاضلاب، لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر است. این دسته از لوله هـا نیز مانند سایر انواع لوله پلیمـری، از گرانول هـای پلی اتیلن مـرغوب با گرید PE100 و PE80 تهیه مـی‌گردند. لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر ، انعطاف پذیر و بادوام مـی‌باشد و در شبکه انتقال آب و فاضلاب بـه کار بـرده مـی‌شود.

نوع کیفیت
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE40  متوسط
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE60 متوسط
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE80 خـوب
لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن PE100 عالی

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

کاربـردهـای دیگر لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر عبارت اند از:

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

 • نصب در شبکه هـای آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی کشاورزی
 • انتقال فاضلاب
 • جمع آوری آب‌هـای سطحی معابـر
 • پوشش محافظ کابل هـای بـرق
 • انتقال گاز و انتقال مواد شیمـیایی

از کاربـردهـای دیگر این لوله هـا مـی توان بـه مواردی نظیر نصب در خطوط گازی، روکش کابل بـرق و لوله هـای معدن اشاره نمود. خرید لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر تحت تأثیر وزن لوله و ابعاد آن مـی باشد.

مشخصات فنی لوله 25 پلی اتیلن طارم

لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر دارای دیواره صاف و یکـنواختی است، بنابـراین دچار رسوب گرفتگی نمـی‌شود و دیواره داخلی لوله در اثر عبور سیالات از درون لوله در حالت فشار معـمولی و فشار زیاد، ساییده نمـی شود. ترک خـوردگی و شکست در لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر اتفاق نمـی‌افتد. این دسته از لوله پلی اتیلن در بـرابـر محیط‌هـای اسیدی مقاوم هستند؛ بـه همـین دلیل اگر در خاک‌هـایی که دارای اسیدیته است و یا شوری بالا دارند نصب گردد، هیچ اختلالی در عـملکرد آن رخ نمـی‌دهد.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر

کاربـرد لوله پلی اتیلن سایز 25 در آبیاری معـمولی و انتقال آب انواع سیستم‌هـای آبیاری قطره‌ای،سیستم‌هـای آبیاری تحت فشار،سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌هـای آبیاری سنتر پیوت،لینیر و رول لاین است.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

روش اتصال لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی طارم

روش اتصال لوله‌‌هـای پلی اتیلن آبیاری و آبـرسانی 25 کشاورزی غالبا بـه‌وسیله اتصالات پیچی مـی‌باشد که البته مـی‌توان از روش جوش لب بـه لب (Butt Fusion) نیز استفاده نمود.اتصال لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر در طول‌هـای متفاوت بـه راحتی و با استفاده از روش‌هـای مـرسوم انجام پذیر است. معـمولاً دو سر لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر را بـه روش جوش لب بـه لب بـه یکدیگر متصل مـی‌کـنند. در مواردی که نیاز باشد مـی توان از اتصالات پلی اتیلنی بـرای متصل کردن دو لوله استفاده نمود.

قیمت لوله پلی اتیلن 40 مـیلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

نصب لوله پلی اتیلن کشاوری 25 طارم

لوله پلی اتیلن کشاورزی نصب بسیار آسان و راحتی دارد.این لوله اتصالات خیلی متنوعی دارد (بـه طور مثال اتصالات رزوه ای که نیاز بـه هیچگونه ابزارآلاتی درون آن نیست)در این روش سفت کردن یک رزوه مهم است و اتصالات بـه آن وصل مـی گردد.اگر زمـین کشاورزی که خطوط لوله در آن تـعبیه شده باشد، اجاره ای باشد، و نیاز داشته باشد که چند سال دیگر این لوله از آن زمـین جمع آوری شود، این لوله بـهترین انتخاب است.در این حالت بـه راحتی مـی توان لوله و اتصالات را در نقطه ای دیگر و زمـین دیگری نصب نمود.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن

روش هـای نصب لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی طارم

نصب لوله کشاورزی بـه دو صورت شکل مـی گیرد.جوش لب بـه لب پلی اتیلنی (لوله هـای 165 تا 25 مـیلیمتر)اتصالات رزوه ای 25 مـیلیمتر استفاده مـی شود.اتصالات پیچ و مهره ای (رینگ و فلنج نیز بـرای لوله هـای سایز بالا).

نوع لوله روش نصب
لوله هـای 165 تا 25 مـیلیمتری یا 25 مـیلیمتر جوش لب بـه لب
لوله پلی ایتلن  25 مـیلیمتر رزوه ای

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

ساخت سیستم‌هـای آبیاری وسیع با لوله 25 یا ( 25 مـیلیمتری ) در زمـین هـای کشاورزی با استفاده از اتصالات پلی اتیلن مانند شیر هـای انشعاب که در انتهـا بـرای نصب نوار تیپ یا لوله‌هـای 25 مـیلیمتر قطره‌چکان دار ( دریپر دار ) در آبیاری رول لاین که بـه شکل خطی کشت انجام مـی‌گردد. با استفاده از کمـربندهـای انشعاب ، لوله رایزر و آبفشان مـی‌توان سیستم آبیاری بارانی و سنتر پیوت را راه اندازی کرد و مـی‌توان با استفاده از لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر PE100 در عـمق خاک و انشعاب‌گیر با استفاده از لوله‌ لودن و نصب قطره‌چکان ،سیستم آبیاری قطره‌ای را احداث کرد.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

جهت سفارش مـی تونید از شماره تلـفن هـای / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

عوامل تاثیرگذار بـر قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله کشاورزی سایز 25 بـر اساس روش هـای مختلـفی تـعیین مـی‌شود و هر کدام تاثیر متفاوتی را روی نرخ این محصول پلیمـری مـی‌گذارند و در نتیجه قیمت انواع لوله در کارخانه‌هـا متفاوت اعلام مـی‌گردد .این تفاوت دلایل مختلـفی دارد که در ادامه درباره‌ی آن صحبت مـی‌کـنیم. شاید شما نیز از وجود تفاوت مـیان قیمت لوله با بـرند هـای متفاوت خیلی تـعجب کـنید!

عامل رابطه
نوع مواد اولیه لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن مواد بـهتر، قیمت بیشتر
ضخامت لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن ضخامت بیشتر، قیمت بالاتر
فشار کاری لوله 25 مـیلیمتر پلی اتیلن تحـمل فشار بیشتر، قیمت بیشتر

 

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

1.جنس مواد اولیه لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی طارم

اگر در مـراحل تولید لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتری از ترکیب درستی از مواد استفاده نشود، خروجی کار استاندارد لازم بـرای استفاده را نخـواهد داشت. بنابـراین محصول از لحاظ کیفیت مناسب نخـواهد بود و قیمت آن نیز متاثر خـواهد بود.لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر,قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

قیمت لوله پلی اتیلن 1 25

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

ترکیب لوله‌هـا گاهی بسته بـه نوع لوله و کاربـرد آن ضایعاتی نیز اضافه شده که مقدار درصد این ضایعات و مـیزان خالصی مواد اولیه و نوع گرید دو عامل اصلی در تـعیین قیمت لوله پلی‌اتیلن هستند‌. یعنی بـه عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شده کمتر گردد و یا مواد با خلوص کمتر استفاده شود، قیمت لوله ارزان تر مـی‌شود و بلعکس!

مواد اولیه لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی : پلیمـرهـای PE، مواد اولیه‌ای هستند و در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن بـه کار بـرده مـی شوند. پلیمـرهـا که بـرخی ساده و بـرخی پیچیده بوده دارای گریدهـای مختلـفی شامل: PE 80، PE63، PE40 و PE100 هستند.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

کاربـرد نوار تیپ قطره ای تیپ

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

2. مـیزان ضخامت لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی

از آنجایی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن بـرحسب وزن آن‌ محاسبـه مـی‌شود، ضخامت لوله‌هـا بـر قیمت تأثیرگذار است.هر چه سنگین تر باشد هم ملاک بـر بـهتر بودن لوله نیست اشتباه نکـنید.

3. مـیزان فشار متحـملِ لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی

بستگی بـه نوع و کاربـرد بار فشار مختلـفی را لوله تحـمل مـی‌کـند که بـر وزن و ضخامت آن‌ تأثیر مـی‌گذارد ، در نتیجه از عوامل تـعیین کـننده قیمت لوله بـه صورت غیرمستقیم است. بـه صورتی که هر چقدر لوله فشار بالاتری را تحـمل کـند، با توجه بـه این‌که وزن بالاتری باید داشته باشد، گران‌تر خـواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

بـه دلیل استفاده از لوله 25 مـیلیمتری در انواع روش هـای آبیاری، این لوله‌هـا باید فشار هـای داخلی بالایی داشته باشند.

روش نصب نوار تیپ قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

4.بـرند لوله پلی اتیلن 25

با این که بـرند صرفا فقط یک نام بیش نیست بخاطر محبوبیت یک بـرند، خریداران زیادتر را جذب مـی‌کـند و قیمت لوله متاسفانه بالاتر از حد معـمول خـواهد بود.

بـرای مثال: کشاورزی که سال قبل از یک شرکت لوله خریداری کرده باشد و از لوله هـا راضی باشد ، در حالت عادی حاظر است بخاطر این که ریسک نکـند، امسال نیز همان بـرند لوله را با کمـی گرانتر از سایر، خریداری نماید.!

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

کارهـایی که در آبیاری قطره ای نباید انجام داد

 

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

قیمت لوله پلی اتیلن 32

و اتصالات جوشی پلی اتیلن که مـی‌توانید اتصالات مورد نیاز خـود را متناسب با طرح خـود از شرکت اترک دریپ با مناسب‌ترین قیمت تهیه نمایید.

مزایای لوله پلی اتیلن سایز 25 طارم

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

 1. اجرای بسیار سریع و آسان
 2. مقاوم در بـرابـر اشعه ماوراء بنفش است
 3. بـهترین انتخاب بـرای کشت‌هـای فصلی
 4. مناسب بـرای همه نوع شرایط جوی
 5. قیمت مناسب و مـرقوم بـه صرفه آن
 6. طول عـمـر طولانی
 7. کمترین فضای لازم بـرای نگهداری در انبار
 8. مقاوم در بـرابـر کشش و ضربـه

از مزایای مهم و قابل توجه لوله پلی اتیلن 25 مـی‌توان بـه مقاومت مکانیکی بسیار خـوب آن علی‌رغم دانسیته پایین اشاره کرد.

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

علاوه بـر آن

 1. امکان حـمل و نقل راحت
 2. عایق صوتی
 3. مقاومت شیمـیایی بالا
 4. مقاومت سایشی بسیار خـوب
 5. وزن پایین
 6. قابلیت جوش پلاستیک
 7. عایق الکتریکی
 8. عایق حرارتی

در صورت استفاده از لوله پلی اتیلن 25 مـیلیمتر در آبیاری محصولات کشاورزی، راندمان آبیاری افزایش مـی یابد و موجب صرفه جویی در مصرف آب مـی شود و محصولات مـرغوب تری بـه دست مـی آید. بـه واسطه عـملکرد بسیار عالی این لوله هـا در هنگام آبیاری، امکان تأثیر عناصر مغذی و کودهـا بـر گیاه افزایش مـی یابد.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

ویژگی‌هـای لوله 25 مـیلیمتر کشاورزی طارم

عـموما لوله پلی اتیلن تا 100 سال کارکرد و راندمان دارد. در طی بـرخـورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسیار مقاوم است.گاو آهن، تراکتور، کمباین و …این لوله در بـرابـر تغییر زاویه خط لوله بسیار منعطف است و بـه راحتی مـی‌توان آن را در پیچ و خم هـای گلخانه ای و کشاورزی مورد استفاده قرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عـمـر بالایی دارد (50 تا 100 سال)

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

مواد پلی اتیلن بـه دلیل مکانیزم ساخت آن، بسیار مقاوم در بـرابـر سایش، خـوردگی، نشتی و ترکیدگی است. این لوله نسبت بـه لوله هـای فلزی دمای سیال درون خـود را بیشتر حفظ مـی‌نماید و تبادل دمای آن با محیط بسیار ناچیز است (در صورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).بـه دلیل ساختار مواد بـه کار رفته در آن، مـی‌تواند بـه عنوان لوله تحت فشار و لوله زیر زمـینی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 75

کاهش هزینه هـای مـرتبط با سیستم هـای آبیاری

سیستم هـای مدرن آبیاری قطره ای و بارانی و ترکیب آن با استفاده از لوله پلی اتیلن ، تا حد زیادی هزینه  آبیاری را کاهش داده است.این کاهش هزینه بـرای کشاورزان بسیار حائز اهمـیت است.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

افزایش سرعت , حجم و فشار انتقال آب

با توجه بـه تنوع سایز لوله پلی اتیلن و فشار ناشی از آب انتقالی، این لوله اجازه افزایش سرعت آبیاری زمـین کشاورزی را خـواهد داد.بدین منظور استفاده از اتصالات منعطف ، سطح صاف درون لوله و الاستیک بودن لوله بسیار پر کاربـرد خـواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 طارم

کاهش از دست دادن آب و یا نشت آب

سیستم هـای خط لوله پلی اتیلن بـه دلیل مقاومت بالا در بـرابـر ساییدگی و نشت، انتخابی مطمئن بـرای زمـین هـای کشاورزی مـی باشند.در صورت نشت این لوله هـا (بـه هر دلیلی) ترمـیم و توسعه آن بـه راحتی بـه انجام مـی رسد.

قیمت لوله 6 اینچ کشاورزی 160 پلی اتیلن

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن 125 کشاورزی

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 3 اینچ کشاورزی

قیمت لوله 25 پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 25

دیدگاهتان را بنویسید