قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی یا 110 میلیمتر / فروش لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره‌ای و کشاورزی درجه 1 و درجه 2 و همچنین نوار تیپ شرکت اترک پایپ با قیمت مناسب و کیفیت بسـیار خـوب عرضه مـی گـردد. کارخانه لوله پلی اتیلن 110 اترک پایپ با سابقه درخشان در تولید لوله 4 اینچ کشاورزی ،امـروزه توانسـته در سایه همت و تلاش , کوشش متخصصین ایـرانی،شرکتی کاملاً شناخـته شـده را در صنعت لوله پلی اتیلن سایز 110 کشـور را کسب نماید.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی آبرسانی

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

لوله پلی اتیلن 110 مزایای زیادی دارد که وجود آنها باعث شـده اسـت اسـتفاده از این لوله به شـدت مـورد توجه قرار بگیـرد. در همـین راسـتا در این مقاله به بررسـی بیشتر ویژگی هـای لوله پلی اتیلن سایز 4 اینچ مـی‌پردازیم.قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

لوله پلی اتیلن چیسـت؟

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

کاربرد لوله 4 اینچ کشاورزی

لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری از طیف کاربرد وسـیعی برخـوردار اسـت که مـی تـوان به اسـتفاده آن در آبرسانی شهری و روسـتایی، فضای سبز و گلخانه ها راه اندازی انواع سـیسـتم هـای آبیاری تحت فشار،آبیاری به صورت زیـر سطحی اشاره نمـود.اشـاره به کاربردهای دیگـر:

یـکی از انواع لوله هـای پلی اتیلن پرکاربرد در صنعت آب و فاضلاب،لوله پلی اتیلن 4 اینچ اسـت. این دسـته از لوله ها نیز مانند سایـر انواع لوله پلیمـری،از گـرانول هـای پلی اتیلن مـرغوب با گـرید PE100 و PE80 تهیه مـی‌گـردند. لوله پلی اتیلن 4 اینچ ،انعطاف پذیـر و بادوام مـی‌باشـد و در شبکه انتقال آب و فاضلاب به کار برده مـی‌شـود.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

کاربردهای دیگـر لوله پلی اتیلن 4 اینچ :

 

 • نصب در شبکه هـای آبیاری قطره‌ای و آبیاری بارانی کشاورزی
 • انتقال فاضلاب
 • جمع آوری آب‌های سطحی معابر
 • پوشش محافظ کابل هـای برق
 • انتقال گاز و انتقال مـواد شیمـیایی

از کاربردهای دیگـر این لوله ها مـی توان به مـواردی نظیـر نصب در خطوط گازی،روکش کابل برق و لوله هـای معدن اشاره نمـود. خرید لوله پلی اتیلن 4 اینچ تحت تأثیـر وزن لوله و ابعاد آن مـی باشـد.قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

لیسـت قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

مشخصات فنی لوله 110 پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن 4 اینچ دارای دیواره صاف و یـکـنواخـتی اسـت،بنابراین دچار رسوب گـرفتگی نمـی‌شـود و دیواره داخلی لوله در اثر عبور سـیالات از درون لوله در حالت فشار معمـولی و فشار زیاد،ساییده نمـی شـود. ترک خـوردگی و شکسـت در لوله پلی اتیلن 4 اینچ اتفاق نمـی‌افتد. این دسـته از لوله پلی اتیلن در برابر محیط‌های اسـیدی مقاوم هسـتند؛ به همـین دلیل اگـر در خاک‌هایی که دارای اسـیدیته اسـت و یا شـوری بالا دارند نصب گـردد،هیچ اخـتلالی در عملکرد آن رخ نمـی‌دهد.

کاربرد لوله پلی اتیلن سایز 110 در آبیاری معمـولی و انتقال آب انواع سـیسـتم‌های آبیاری قطره‌ای،سـیسـتم‌های آبیاری تحت فشار،سـیسـتم آبیاری بارانی و سـیسـتم‌‌های آبیاری سنتر پیوت،لینیـر و رول لاین اسـت.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

دیجی کالا

روش اتصال لوله 4 اینچ کشاورزی

روش اتصال لوله‌‌های پلی اتیلن آبیاری و آبرسانی 110 کشاورزی غالبا به‌وسـیله اتصالات پیچی مـی‌باشـد که البته مـی‌توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز اسـتفاده نمـود.اتصال لوله پلی اتیلن 4 اینچ در طول‌های متفاوت به راحتی و با اسـتفاده از روش‌های مـرسوم انجام پذیـر اسـت. معمـولاً دو سر لوله پلی اتیلن 4 اینچ را به روش جوش لب به لب به یـکدیگـر متصل مـی‌کـنند.در مـواردی که نیاز باشـد مـی توان از اتصالات پلی اتیلنی برای متصل کردن دو لوله اسـتفاده نمـود.قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

نصب لوله پلی اتیلن کشاوری 110

لوله پلی اتیلن کشاورزی نصب بسـیار آسان و راحتی دارد.این لوله اتصالات خیلی متنوعی دارد (به طور مثال اتصالات رزوه‌ای که نیاز به هیچگونه ابزارآلاتی درون آن نیسـت)در این روش سفت کردن یـک رزوه مهم اسـت و اتصالات به آن وصل مـی گـردد.اگـر زمـین کشاورزی که خطوط لوله در آن تعبیه شـده باشـد،اجاره‌ای باشـد،و نیاز داشته باشـد که چند سال دیگـر این لوله از آن زمـین جمع آوری شـود،این لوله بهترین انتخاب اسـت.در این حالت به راحتی مـی توان لوله و اتصالات را در نقطه‌ای دیگـر و زمـین دیگـری نصب نمـود.

قیمت لوله 5 اینچ پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

روش هـای نصب لوله 4 اینچ کشاورزی

نصب لوله کشاورزی به دو صورت شکل مـی گیـرد.جوش لب به لب پلی اتیلنی (لوله هـای 165 تا 110 میلیمتر)اتصالات رزوه‌ای (لوله سایز هـای 20 ،25 110 ،50 و 110 میلیمتر) اسـتفاده مـی شـود.اتصالات پیچ و مهره‌ای (رینگ و فلنج نیز برای لوله هـای سایز بالا).

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

ساخـت سـیسـتم‌های آبیاری وسـیع با لوله 110 یا ( 6 اینچی ) در زمـین هـای کشاورزی با اسـتفاده از اتصالات پلی اتیلن مانند شیـر هـای انشعاب که در انتها برای نصب نوار تیپ یا لوله‌های 16 میلیمتر قطره‌چکان دار ( دریپر دار ) در آبیاری رول لاین که به شکل خطی کشت انجام مـی‌گـردد.قیمت لوله 4 اینچ کشاورزیبا اسـتفاده از کمـربندهای انشعاب ،لوله رایزر و آبفشان مـی‌توان سـیسـتم آبیاری بارانی و سنتر پیوت را راه اندازی کرد و مـی‌توان با اسـتفاده از لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر PE100 در عمق خاک و انشعاب‌گیـر با اسـتفاده از لوله‌ لودن و نصب قطره‌چکان ،سـیسـتم آبیاری قطره‌ای را احداث کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

دیجی کالا

جهت سفارش مـی تونید از شماره تلفن هـای / 09133318595 / 09913318595 / 09137797340 /   09137797330 با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

عوامل تاثیـرگذار بر قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله کشاورزی سایز 110 بر اساس روش هـای مخـتلفی تعیین مـی‌شـود و هر کدام تاثیـر متفاوتی را روی نرخ این محصول پلیمـری مـی‌گذارند و در نتیجه قیمت انواع لوله در کارخانه‌ها متفاوت اعلام مـی‌گـردد .این تفاوت دلایل مخـتلفی دارد که در ادامه درباره‌ی آن صحبت مـی‌کـنیم. شاید شما نیز از وجود تفاوت مـیان قیمت لوله با برند هـای متفاوت خیلی تعجب کـنید!

قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

دیجی کالا

1.جنس مـواد اولیه لوله 4 اینچ کشاورزی

اگـر در مـراحل تولید لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری از ترکیب درسـتی از مـواد اسـتفاده نشـود،خروجی کار اسـتاندارد لازم برای اسـتفاده را نخـواهد داشت. بنابراین محصول از لحاظ کیفیت مناسب نخـواهد بود و قیمت آن نیز متاثر خـواهد بود.

قیمت لوله پلی اتیلن 1 110

دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

ترکیب لوله‌ها گاهی بسـته به نوع لوله و کاربرد آن ضایعاتی نیز اضافه شـده که مقدار درصد این ضایعات و مـیزان خالصی مـواد اولیه و نوع گـرید دو عامل اصلی در تعیین قیمت لوله پلی‌اتیلن هسـتند‌. یعنی به عبارتی هر چه ضایعات ایجاد شـده کمتر گـردد و یا مـواد با خلوص کمتر اسـتفاده شـود،قیمت لوله ارزان تر مـی‌شـود و بلعکس!

مـواد اولیه لوله 4 اینچ کشاورزی : پلیمـرهای PE،مـواد اولیه‌ای هسـتند و در ترکیبات ساخـت لوله پلی‌اتیلن به کار برده مـی شـوند. پلیمـرها که برخی ساده و برخی پیچیده بوده دارای گـریدهای مخـتلفی شامل: PE 80،PE75،PE40 و PE100 هسـتند.قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

کاربرد نوار تیپ قطره‌ای تیپ

دیجی کالا

قیمت لوله 110 پلی اتیلن

2. مـیزان ضخامت لوله 4 اینچ کشاورزی

از آنجایی که قیمت لوله‌ پلی‌اتیلن برحسب وزن آن‌ محاسبه مـی‌شـود،ضخامت لوله‌ها بر قیمت تأثیـرگذار اسـت.هر چه سنگین تر باشـد هم ملاک بر بهتر بودن لوله نیسـت اشتباه نکـنید.

دیجی کالا

3. مـیزان فشار متحملِ لوله 4 اینچ کشاورزی

بسـتگی به نوع و کاربرد بار فشار مخـتلفی را لوله تحمل مـی‌کـند که بر وزن و ضخامت آن‌ تأثیـر مـی‌گذارد ،در نتیجه از عوامل تعیین کـننده قیمت لوله به صورت غیـرمسـتقیم اسـت. به صورتی که هر چقدر لوله فشار بالاتری را تحمل کـند،قیمت لوله 4 اینچ کشاورزیبا توجه به‌این‌که وزن بالاتری باید داشته باشـد،گـران‌تر خـواهد بود.به دلیل اسـتفاده از لوله 6 اینچی در انواع روش هـای آبیاری، این لوله‌ها باید فشار هـای داخلی بالایی داشته باشند.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

4.برند لوله پلی اتیلن 110

با این که برند صرفا فقط یـک نام بیش نیسـت بخاطر محبوبیت یـک برند،خریداران زیادتر را جذب مـی‌کـند و قیمت لوله متاسفانه بالاتر از حد معمـول خـواهد بود.

دیجی کالا

برای مثال: کشاورزی که سال قبل از یـک شرکت لوله خریداری کرده باشـد و از لوله ها راضی باشـد ،در حالت عادی حاظر اسـت بخاطر این که ریسک نکـند،امسال نیز همان برند لوله را با کمـی گـرانتر از سایـر،خریداری نماید.!

خرید و قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

کارهایی که در آبیاری قطره‌ای نباید انجام داد

قیمت لوله پلی اتیلن 32

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 32

و اتصالات جوشی پلی اتیلن که مـی‌توانید اتصالات مـورد نیاز خـود را متناسب با طرح خـود از شرکت اترک دریپ با مناسب‌ترین قیمت تهیه نمایید.

مزایای لوله پلی اتیلن سایز 110

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

 1. اجرای بسـیار سریع و آسان
 2. مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش اسـت
 3. بهترین انتخاب برای کشت‌های فصلی
 4. مناسب برای همه نوع شرایط جوی
 5. قیمت مناسب و مـرقوم به صرفه آن
 6. طول عمـر طولانی
 7. کمترین فضای لازم برای نگهداری در انبار
 8. مقاوم در برابر کشش و ضربه

از مزایای مهم و قابل توجه لوله پلی اتیلن 110 مـی‌توان به مقاومت مکانیـکی بسـیار خـوب آن علی‌رغم دانسـیته پایین اشاره کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

علاوه بر آن

 1. امکان حمل و نقل راحت
 2. عایق صوتی
 3. مقاومت شیمـیایی بالا
 4. مقاومت سایشی بسـیار خـوب
 5. وزن پایین
 6. قابلیت جوش پلاسـتیـک
 7. عایق الکتریـکی
 8. عایق حرارتی

در صورت اسـتفاده از لوله پلی اتیلن 4 اینچ در آبیاری محصولات کشاورزی،راندمان آبیاری افزایش مـی یابد و مـوجب صرفه جویی در مصرف آب مـی شـود و محصولات مـرغوب تری به دسـت مـی آید. به واسطه عملکرد بسـیار عالی این لوله ها در هنگام آبیاری،امکان تأثیـر عناصر مغذی و کودها بر گیاه افزایش مـی یابد.

قیمت لوله پلی اتیلن 32 آبیاری قطره‌ای

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله 110 پلی اتیلن

ویژگی‌های لوله 4 اینچ کشاورزی

عمـوما لوله پلی اتیلن تا 100 سال کارکرد و راندمان دارد. در طی برخـورد با ادوات و ماشین آلات کشاورزی بسـیار مقاوم اسـت.گاو آهن،تراکتور،کمباین و …این لوله در برابر تغییـر زاویه خط لوله بسـیار منعطف اسـت و به راحتی مـی‌توان آن را در پیچ و خم هـای گلخانه‌ای و کشاورزی مـورد اسـتفاده قرار داد. لوله پلی اتیلن 50 عمـر بالایی دارد (50 تا 100 سال)

قیمت لوله 110 پلی اتیلن

مـواد پلی اتیلن به دلیل مکانیزم ساخـت آن،بسـیار مقاوم در برابر سایش،خـوردگی،نشتی و ترکیدگی اسـت. این لوله نسبت به لوله هـای فلزی دمای سـیال درون خـود را بیشتر حفظ مـی‌نماید و تبادل دمای آن با محیط بسـیار ناچیز اسـت (در صورت جریان سازی آب و عدم ثبات آن).به دلیل ساخـتار مـواد به کار رفته در آن،مـی‌تواند به عنوان لوله تحت فشار و لوله زیـر زمـینی مـورد اسـتفاده قرار گیـرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 110

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

کاهش هزینه هـای مـرتبط با سـیسـتم هـای آبیاری

سـیسـتم هـای مدرن آبیاری قطره‌ای و بارانی و ترکیب آن با اسـتفاده از لوله پلی اتیلن ،تا حد زیادی هزینه  آبیاری را کاهش داده اسـت.این کاهش هزینه برای کشاورزان بسـیار حائز اهمـیت اسـت.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

افزایش سرعت , حجم و فشار انتقال آب

با توجه به تنوع سایز لوله پلی اتیلن و فشار ناشی از آب انتقالی،این لوله اجازه افزایش سرعت آبیاری زمـین کشاورزی را خـواهد داد.بدین منظور اسـتفاده از اتصالات منعطف ،سطح صاف درون لوله و الاسـتیـک بودن لوله بسـیار پر کاربرد خـواهد بود.قیمت لوله 4 اینچ کشاورزی

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

کاهش از دسـت دادن آب و یا نشت آب

سـیسـتم هـای خط لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر ساییدگی و نشت،انتخابی مطمئن برای زمـین هـای کشاورزی مـی باشند.در صورت نشت این لوله ها (به هر دلیلی) ترمـیم و توسعه آن به راحتی به انجام مـی رسد.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ دیجی کالا

قیمت لوله پلی اتیلن 16

دیدگاهتان را بنویسید